Італійський професор – знову в БДПУ

До нас знову завітав професор Link Campus University (Італія) Алессандро Фігус. Він зробив вагомий внесок у розвиток міжнародного співробітництва БДПУ, зокрема, шляхом участі у проектах TEMPUS IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями» та Erasmus + “Capacity Building in Higher Education”.

ф3

За це на одному із минулорічних засідань Вченої Ради Бердянського державного педагогічного університету одноголосно було прийнято рішення про присвоєння йому звання Почесного професора БДПУ.

ф1 ф2

Сьогодні, 23 вересня, перед початком лекції італійського професора студентам-філологам-журналістам-історикам, які вільно володіють англійською мовою, перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко та координатор міжнародної діяльності БДПК Ігор Лиман подякували за приїзд до Бердянська та вручили йому Сертифікат Почесного професора БДПУ.

ф4

Редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів вручив пану професору примірник газети з архіву редакції, де вміщено фоторепортаж із засідання Вченої Ради, на якій приймалося рішення про присвоєння Алессандро Фігусу звання Почесного професора БДПУ.

«Університетське Слово»
Світлини редакції
та Антона Сердюченка,
студента БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print