Із Дмитрівки – в Партизани

Не встигли університетські археологи відпочити від розкопок курганів в с. Дмитрівка Бердянського району, як вже зуміли під керівництвом аспіранта кафедри історії України, старшого лаборанта навчальної археологічної лабораторії Арсенія Голика провести польову розвідку в околицях с. Партизани.

Декілька тижнів тому до лабораторії завітав учитель та краєзнавець Олександр Гадючко, який розповів про цікаві знахідки під час краєзнавчих походів разом з школярами.

У розвідці також взяли участь завідуюча навчальною археологічною лабораторією Валентина Папанова, студенти соціально-гуманітарного факультету Микола Івашина та Олексій Шматок.

Було оглянуто територію та проведено фотофіксацію ймовірного поселення пізньої бронзи. Доказами цього стали знайдені фрагменти ліпної кераміки зрубної культури. Даний об’єкт, звичайно, потребує більш ретельного дослідження і незабаром стане одним із пунктів у планах роботи лабораторії.

IMG_2961 IMG_2963 IMG_2971 IMG_29812

Всі результати та світлини розвідки ввійдуть до традиційного річного звіту, який буде передано до Інституту археології НАН України (м. Київ).

«Університетське Слово»
(за матеріалами лабораторії)

Світлини з архіву лабораторії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print