ІЗ КАЛЕЙДОСКОПУ ПРИВІТАНЬ

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Щиросердно вітаю Вас із ювілейним Днем народження!

Бути керівником університету – це дуже відповідальна, копітка, сповнена несподіванок, але творча справа. Завдячуючи Вашій уважності, чуйності, енергійності, професійній компетентності, Ви змогли згуртувати нас, Ваших колег-однодумців, дали можливість відчути себе єдиною командою. Душевність і розуміння проблем співробітників вдало знайшли своє поєднання з професіоналізмом і стратегічним розумінням дійсності.

Я щиро пишаюсь тим, що працюю разом з Вами і під Вашим керівництвом! На сьогодні Вами багато чого зроблено для розвитку й процвітання університету, отриманий величезний життєвий досвід, але Ви сповнені сил, енергії, оптимізму, мудрості, … душа молода! Бажаю Вам упевнено йти вперед до нових цілей, перемог та вести за собою інших. Нехай Вам щастить! Нехай Вас оточують і в усьому підтримують рідні, близькі й віддані люди!

З повагою перший проректор Гуренко Ольга

1

Дорогий Ігорю Тимофійовичу!

Ми горді й щасливі з того, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Ми з великою повагою ставимося до Вашої діяльності ректора університету, ученого, організатора й вихователя.

Ви надихаєте наш колектив на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості в завтрашньому дні! Ви – мудрий керівник, який поєднує в собі і вимогливість і демократичність. Дозвольте нашому дружньому колективу привітати Вас з Ювілейним днем народження й щиро побажати, не залежно від ситуацій, зберегти в собі ділові якості, творчу наснагу, плідну енергію ще на довгі роки.

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

Нехай Божа благодать завжди буде з Вами, вельмишановний Ігорю Тимофійовичу!

З найщирішими побажаннями
проректор з науково-педагогічної роботи Ліпич Вікторія
та співробітники наукового відділу

2

рму (2)

Шановний Ігорю Тимофійовичу! Вітаю Вас із ювілеєм!

Весь колектив цінує Вас за чесність і людяність, за Вашу енергію і професіоналізм. Для багатьох з нас у ключові моменти життя Ви стали підтримкою та опорою, наставником і справжнім Учителем!

Бажаю вам міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, творчої енергії та натхнення, удачі, миру, тепла й добра!

Нехай усе задумане виповнюється, усе загадане збувається! Домашнього тепла і затишку, подальшого кар'єрного зростання! Щастя, миру й добра!

З повагою та найщирішими побажаннями кандидат педагогічних наук, доцент Єфименко Юрій

Вельмишановний пане!

З нагоди урочистої події –

Ваш ювілей – не тільки ваше свято,

Троянди,усмішки,цілунки,привітання!

Хай втілюються у життя бажання.

Черговий рік – це лиш фрагмент життя,

Черговий кадр у цім чарівнім світі.

Хай в цьому кадрі буде більше світла,

А тіні всі хай кануть в небуття.

А весни будуть світлі, легкокрилі

І кожен день усмішкою радіє,

А доля подарує зорепад.

Здоров’я, миру, успіху!

Бажає колектив навчального відділу!

3

4

Вельмишановний Ігорю Тимофійовичу!

Від усієї душі прийміть щирі й теплі вітання з ювілеєм! Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя.

Ми знаємо Вас як висококваліфікованого, умілого керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

З нагоди ювілейного дня народження прийміть від нас найщиріші побажання міцного здоров’я, сімейного добробуту, творчих успіхів.

Зичимо Вам невпинного руху вперед. Сподіваємося, що наш спільний шлях буде довгим, успішним та результативним. Упевнені, що Ваш досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток університету.

З повагою,
викладачі, співробітники та студенти
гуманітарно-економічного факультету

5

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Прийміть теплі та щирі вітання з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку близьких та рідних, колег та однодумців, а професійна діяльність неодмінно буде сповнена задоволенням та творчими перемогами. Бажаємо також, щоби Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день!

Ми знаємо Вас як талановиту особистість, ініціативного, прогресивного,професійного організатора та керівника, відданого справі, працьовитого та наполегливого науковця, який упевнено може пишатися своїм духовним й інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Нехай Ваша активна громадянська позиція, служіння ідеалам добра і справедливості завжди будуть прикладом для наслідування, а вірність обраній справі сприятиме подальшій підготовці висококваліфікованих фахівців.

Ми безмежно вдячні за Ваш щоденний самовідданий труд, за відкрите серце і повсякчасну турботу про майбутнє університету й кожного з нас. Упевнені, що Ваші досвід, знання, людяність будуть і в подальшому спрямовані на розвиток Бердянського державного педагогічного університету. Сподіваємося, що наш спільний шлях буде довгим, успішним та щасливим.

Бажаємо добра, успіхів і нових здобутків! Нехай життєвий шлях буде довгим та щасливим, а серце випромінює світло та любов!

З повагою, колектив факультету
дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

6

Вельмишановний Ігорю Тимофійовичу!

Серед постатей, які створюють історію Бердянського державного педагогічного університету, Ваше ім’я буде одним з перших, оскільки воно уособлює вагомі справи в розвитку сьогодення. Завжди захоплююсь Вашою здатністю налагоджувати ділові контакти. Саме ця якість допомогла відкрити перші в БДПУ спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій, першими в Україні гідно пройти ліцензування аспірантури.

На посаді проректора з наукової роботи Вам вдалося дати новий імпульс розвиткові наукових шкіл, якими керують провідні вчені нашого університету; активізувати пошукову діяльність молодих викладачів; просувати ідеї мобільності. Ваша вимогливість до себе й колег дозволяє постійно рухатися вперед до високих результатів: перемоги в конкурсах наукових проектів, які фінансуються за рахунок державного бюджету; студентських олімпіадах; конкурсах наукових робіт.

Шануємо Вас, Ігорю Тимофійовичу, за вміння підтримати, дати слушну пораду. Часто буває так, що не можеш самостійно визначити пріоритети. Прийдеш до Вас, поділишся проблемою – і начебто виростають крила, оскільки очевидним стає вихід, який Ви підказали.

Гідним поваги є Ваше рішення очолити університет у такий складний і нестабільний час для нашої держави й освіти.

Яку б посаду Ви не обіймали, завжди піклуєтесь про імідж університету, просуваючи конструктивні ідеї наших колег.

Ви вмієте завжди тримати руку на пульсі, турбуєтесь про кожного члена колективу, цінуєте людей за їхніми професійними досягненнями.

Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам, Ігорю Тимофійовичу, міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси! Нехай на роботі буде стабільність та процвітання, в колі друзів – підтримка та розуміння, в родині – любов та повага.

Хай Ваша фаховість і гуманність, життєві знання і досвід, доброта і людяність й надалі сприятимуть розбудові сучасної освіти на теренах Запорізького краю та всієї України.

З повагою декан факультету психолого-педагогічної освіти,

професор Людмила Коваль

ффск

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

З нагоди ювілею прийміть

щирі й сердечні вітання

від колег факультету

фізичного виховання

Свій ювілей Ви зустрічаєте у розквіті творчих сил, нових планів і задумів. Ваша трудова діяльність присвячена вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій роботі. Своїм умінням працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу Ви заслужили великий авторитет і глибоку довіру викладачів і студентів.

Ваш талант організатора, менеджера, науковця і мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег, однодумців, усього професорсько-викладацького складу, співробітників, аспірантів і студентів університету.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, тепла і злагоди у Вашій сім'ї, довгих років життя, успіхів у Вашій державній діяльності, спрямованій на подальший розвиток освіти і науки України.

Нехай завжди на Вашому небосхилі сяє сонечко і буде тепло від усмішок та щирої шани!

З повагою, декан та викладачі
факультету фізичного виховання

7

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя в житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

П`ятдесят – не привід для печалі,

П`ятдесят – це зрілість золота.

Хай до ста, а може і ще й далі,

Йдуть, не оглядаючись літа.

Хай Вам Бог зішле іще здоров’я й сили,

А весна дарує– молодості цвіт,

Щоби Ви добро на цій землі творили

І з любов’ю в серці ще багато літ.

Колектив підрозділу з організації виховної роботи студентів

8

Кафедра трудового навчання та технологій від щирого серця вітає шановного Ігоря Тимофійовича з ювілейним днем народження.

У цей святковий день прийміть наші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля заповнить кожен новий день приємними подіями, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

85494837_52df845ab276

Шановний Ігоре Тимофійовичу!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання від колективу кафедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв з нагоди Вашого ювілею!

Ми знаємо Вас як талановитого керівника і організатора, науковця і педагога, який усі свої сили віддає сьогодні справі підготовки висококваліфікованих фахівців. Ваш високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, незламна віра у велике майбутнє України здобули Вам високий авторитет, повагу колег і студентів.

У день славного ювілею ми зичимо Вам наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів, щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугували на благо розбудови університету на чолі з Вами.

В цей святковий для Вас день дозвольте побажати Вам – авторитетному фахівцю, – мудрому керівнику, міцного здоров’я і щастя, творчого натхнення й душевного комфорту, талановитих послідовників, вірних однодумців!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а на життєвому і професійному шляху завжди світить сонце любові, радості, надії в світле майбуття, успіху та добробуту.

З повагою колектив кафедри початкової освіти

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

З глибоким почуттям поваги, дозвольте Вас привітати з ювілейним Днем народження!

Весь наш дружний колектив кафедри бажає Вам бути великим архітектором свого життя: ставити амбітні цілі, досягати високих результатів у справах, отримувати вигідні пропозиції і великі шанси на успіх, розкривати нові можливості, мати гідних людей та вірних друзів поруч.

Бережіть те, що вдалося зібрати роками: будьте мудрим і далекоглядним, сильним і красномовним, удачливим і харизматичним, уважним і життєрадісним, креативним і цілеспрямованим, шанованим і заможним, здоровим і коханим.

Бажаємо Вам стійких позицій в справах, позитиву в поглядах і міцного тилу улюбленої сім’ї.

Нехай Ваші знання і професіоналізм принесуть Вам визнання, втілення в життя всіх задумів, цікаві знайомства, успіх і стрімкі висоти в науці!

Нехай кожен прожитий рік проходить з користю: приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення, творчі ідеї та успішні проекти!

Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, а робота приносить задоволення!

Нехай у всьому Вас супроводжує удача, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка!

З повагою колектив кафедри психології

FMKTO_50

Вельмишановний Ігорю Тимофійовичу!ф

У день Вашого ювілею прийміть щирі й теплі поздоровлення та найкращі побажання.

Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, науковими досягненнями. Завдяки наполегливій, творчій роботі, компетентності, високому професіоналізму Ви здобули шану та повагу серед колег, представників вищої школи та наукової спільноти не тільки України, але й Європейських країн. Багатогранний талант, людяність, відданість справі є гідним прикладом для всіх, хто працює поруч з Вами.

Ми живемо в непростий час змін: змін в суспільстві, інновацій в освіті. А ще в середньовіччя Н. Макіавеллі зазначив, що «немає нічого важчого, небезпечнішого і більш невизначеного ніж керувати введенням нового порядку речей, тому що у кожного нововведення є затяті вороги, яким добре жилося за старими правилами, і мляві прихильники, які не впевнені, чи зможуть вони жити по новому». Але ми впевнені, що активна громадянська позиція ректора, служіння ідеалам добра і справедливості, вірність обраній справі сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців та вихованню покоління інтелектуальної педагогічної еліти нації.

Ми раді вітати нашого ректора з ювілеєм і хочемо побажати невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях буде розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність сповнена творчими перемогами.

Бажаємо добра, здоров’я, успіхів і нових наукових здобутків!

З щирою повагою колектив кафедри педагогіки

85494837_52df845ab276

 Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Кожен ювілей у житті людини – особливий, важливий і значущий, але все ж важко не погодитися, що 50 – це особлива дата. Свій день народження Ви зустрічаєте у розквіті творчих сил, нових планів і задумів. Як знаний учений, ректор потужного університету Ви робите великий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, виховуєте нову генерацію громадян України, передаючи кожній молодій людині неоцінений скарб високої освіченості.

Ваш день народження – це нова точка відліку великих справ та нових трудових звершень, які належить здійснити Вам – людині, якій притаманні високі професійні якості. Упевнені, що Ваша невичерпна енергія принесе ще багато користі у нашій спільній справі, примножуючи і покращуючи результати.

У цей святковий для Вас день дозвольте побажати Вам – авторитетному фахівцю, мудрому керівнику, – міцного здоров'я і щастя, творчого натхнення й душевного комфорту, амбітних планів, комфортних умов для роботи, вірних друзів. Щоб Ваше особисте життя надихало Вас до нових звершень у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашій оселі. Щиро зичимо сил і наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів, щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугували на благо розбудови Університету на чолі з Вами, зміцненню та процвітанню України.

З повагою кафедра музичного виховання

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

До Вашого ювілею прийміть найщиріше, найсердечніше побажання здоров’я і оптимізму, мудрості й творчої вдачі, нев’янучого почуття гумору, любові до життя й миру в домі, миру в душі, миру в серці.

Ви завжди даруєте тим, хто поруч із Вами, натхнення і радість, бажання жити й працювати, вміння боротися і перемагати. Нехай те добро, яке Вами щиро і рясно сіється, зійде в серцях людей, яким поталанило знати Вас, нехай повернеться до Вас сторицею. Ми раді, що нам доводиться працювати разом з Вами , що співпадає ритм нашого серцебиття в любові до мистецтва танцю, в любові до життя!

Прийміть найщиріші вітання зі святом, яке є дорогим не тільки для Вас, але і для всіх Ваших рідних, близьких, колег, студентів! З Днем народження, з ювілеєм!

З повагою колектив кафедри хореографії

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Щиро вітаємо Вас з чудовим золотим Ювілеєм! З почуттям глибокої поваги відзначаємо, що Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним університетом, його людьми і сповна віддані їм, особливо в період діяльності на відповідальній посаді ректора престижного Бердянського вишу. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі. Ваша толерантність, доброзичливість у стосунках з людьми служать прикладом для наслідування. Висловлюємо Вам, Ігорю Тимофійовичу, сердечну вдячність і глибоку шану за Вашу невтомну працю.

Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, поваги і любові рідних, вірної підтримки друзів, чудових ідей! Також бажаємо зберегти активну життєву позицію, юнацький запал і зрілу мудрість ще на багато-багато років. Щедрих ужинків Вам на освітянській ниві, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного університету! З ювілеєм!

З повагою, кафедра загального мовознавства і слов’янської філології

85494837_52df845ab276

Вельмишановний Ігорю Тимофійовичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілеєм!

Вам притаманні працьовитість, цілеспрямованість, компетентність, терпіння, гострий розум, об’єктивність, тактовність, організаторські здібності та багато інших позитивних якостей, що потрібні керівникові.

Ми бажаємо Вам перемог та успішних ідей. Нехай Ваше життя буде наповнене яскравими, цікавими враженнями. Нехай удача буде у Вашому домі не гостею, а господинею. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих, багатих прекрасними подіями, років. Радості Вам від кожного прожитого дня. Всіх благ Вам! З днем народження!

З повагою, кафедра української літератури та компаративістики

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо, щоб усі шляхи у Вашому житті вели до благополуччя та процвітання. Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, оптимізму та віри в чудове майбутнє.

Нехай енергія б’є ключем, оптимізм не вичерпується, а гарний настрій не полишає Вас. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача завжди йде поруч. Родинного затишку та любові, дружньої підтримки та розуміння колег.

Зичимо Вам натхнення і творчих злетів! Будьте міцним як справжня кава і мудрим як справжній філософ!

Нарру Birthday! Alles Gutezum Geburtstag! Joyeux anniversaire!

Кафедра іноземних мов і методики викладання

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, нових наукових досягнень, мудрості у всіх задумах та починаннях, успіхів у Вашій діяльності, спрямованій на подальший розвиток Бердянського державного педагогічного університету.

Колектив кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури

9

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Щиросердно вітаємо Вас із золотим ювілеєм! Своє п’ятдесятиліття Ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачені життєвим досвідом. Сумлінною багаторічною працею, доброзичливими стосунками з колегами і студентами Ви заслужили глибоку повагу. Ви ніколи не зраджуєте принципам людяності, порядності, чесності. Тож нехай притаманні Вам інтелігентність, виваженість, цілеспрямованість та професіоналізм, невичерпна життєва енергія приносять успіхи в педагогічній та керівній діяльності, якій Ви сповна віддаєте свої знання, досвід, талант. Людська шана хай буде подякою за плідну працю, мудрість, чуйність, уміння дарувати добро, а Ваші наукові та педагогічні ідеї знаходять реальні втілення.

Зичимо Вам міцного здоров’я, духовних і фізичних сил, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку у Вашій оселі. Нехай роки залишають тільки світлі спогади, а майбутнє дарує ще багато щасливих літ, сповнених радості, добра, надії!

З повагою колектив кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін

85494837_52df845ab276

Вельмишановний Ігорю Тимофійовичу!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним днем народження. Урочиста дата свідчить, що Ви перебуваєте у повному розквіті сил та самому працездатному віці. Тобто маєте і досвід, і вміння, і натхнення для життя та праці. Тож, не зважаючи на складні часи, зичимо Вам і надалі високих творчих здобутків, як на посаді ректора, так і життєвих злетів і перемог над повсякденними проблемами нашого сьогодення.

Ваш творчий шлях доводить, що можна дійсно пройти життєву дорогу гідно, чесно і порядно, залишаючись при цьому справжнім вченим, мудрим менеджером вищої управлінської ланки і простоЛюдиною!

Отже, прийміть наші сердечні побажання міцного здоров’я, довгого і сонячного віку, любові та злагоди у родині, процвітання у колективі і в Україні!

З глибокою повагою – колектив кафедри соціальних комунікацій ФФСК

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Колектив бібліотеки університету щиро вітає Вас із ювілейним Днем народження. Ваш досвід і знання викладача-наставника завжди необхідні колегам і студентам. Нехай Ваш професіоналізм, принциповість і наполегливість у досягненні мети, щирість у взаєминах з людьми і в подальшому сприяють вам у житті.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої енергії, нових задумів і наукових здобутків.

З повагою колектив бібліотеки БДПУ

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах!

Поціновуємо Вашу відданість професії, уміння зорієнтуватися на реалізацію нових ідей та проектів!

Бажаємо Вам безмежних творчих сил, натхнення та щирої людської вдячності!

З повагою колектив кафедри основ здоров’я,
фізичної реабілітації та екології.

10

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам професійних здобутків, творчої невичерпності, досягнень у сфері національної науки! Щасливих днів і плідних справ, завжди гарного настрою та легких доріг Вам, щоб справдились усі сподівання. Нехай у Вашій оселі завжди буде тепло і затишно, панує мир, любов та добробут.

Світлої Вам долі, життя великого із щедрими творчими ужинками, успіхів у всіх починаннях!

З повагою відділ кадрів

85494837_52df845ab276

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з Днем народження. Висловлюємо щиру вдячність за Вашу творчу, самовіддану та подвижницьку працю. Ваш вклад у розвиток держави неоціненний. Своєю щоденною, клопіткою працею Ви формуєте її майбутнє – нове покоління українців, яке гідно та натхненно продовжуватиме благородну справу своїх батьків у розбудові рідної землі. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде Ваша доля, обминають життєві негаразди, а серця зігріває людська довіра та доброта!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя, натхнення, нових звершень на благо майбутнього нашої України!

З повагою адміністративно-господарча частина

11

Шановний Ігорю Тимофійовичу!

Колектив відділу бухгалтерського обліку та звітності щиро вітає Вас зі славним ювілеєм!

Ваш професіоналізм, багаторічна самовіддана, послідовна та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток нашого університету, вітчизняної освіти та науки й забезпечили повагу та беззаперечний авторитет серед колег.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму й нових плідних здобутків! Нехай доля шле Вам добро, щастя, добробут, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо Вам благополуччя, нових професійних перемог та висот!

85494837_52df845ab276


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print