Із нагоди Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом,

який традиційно відзначають 24 березня, викладачі кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології  факультету фізичного виховання БДПУ організували та провели захід «Обережно – ТУБЕРКУЛЬОЗ!».

У межах заходу було продемонстровано презентації інформаційного характеру  для ознайомлення молоді з небезпекою туберкульозу,  проведені міні-лекції студентам університету з метою роз’яснення шляхів зараження недугою і умов, що сприяють розвитку цього захворювання.

Майбутні фізичні реабілітологи виготовили пам’ятки та інформаційні листівки, оформили стенди з даної тематики, де було акцентовано увагу на шляхах передачі і боротьбі з туберкульозом.

Також до заходу були залучені студенти освітньо-професійних програм «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»,  «Дошкільна освіта», які  представили  плакати та інформаційні листівки  для ознайомлення молоді з небезпекою й підступністю туберкульозу.

Слід нагадати, що туберкульоз – досить поширене і, нерідко, смертельне інфекційне захворювання, яке спричиняють мікобактерії туберкульозу (паличка Коха). Хвороба передається повітряно-крапельним шляхом, коли уражена людина кашляє чи чхає.  Заразною є лише відкрита форма легеневого туберкульозу.

Захід було проведено з метою підвищення рівня валеологічної культури, пріоритетів та мотивації до здорового способу життя, виховання навичок дотримання особистої гігієни, роз’яснення шляхів зараження туберкульозом і умов, що сприяють розвитку цього захворювання та з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом.

 

 

Кафедра основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print