Із Одеси – з яскравими враженнями та грамотами

З 18 по 20 квітня в колоритному м. Одеса на базі соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічного університет імені К. Д. Ушинського» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія». Випробувати свої сили цьогоріч приїхали 48 учасників, для яких «Психологія» не є спеціальністю.

Наш університет представляли здобувачі вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Коваленко Вікторія (2 курс, спеціальність 016 Спеціальна освіта) і Тихонюк Мар’яна (3 курс, спеціальність 012 Дошкільна освіта). Майбутні фахівці в перший день олімпіади презентували та захищали проекти на тему «Психологічні засади професійного спілкування», а другого дня – виконували тестові завдання з психології та розв’язували психологічні ситуації.

Наші здобувачі вищої освіти були відзначені грамотами у номінаціях: «Психологічна грамотність» (Коваленко Вікторія) та «Наукова обґрунтованість відповідей» (Тихонюк Мар’яна).

За можливість отримати незабутні враження від колоритної Одеси майбутні фахівці вдячні рідному Бердянському державному педагогічному університету.

Наталя Цибуляк,
доцент кафедри прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри прикладної психології та логопедії

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print