Із Одеси – з яскравими враженнями та грамотами

З 26 по 28 квітня 2018 р. в колоритному м. Одеса на базі соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічного університет імені К. Д. Ушинського» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія».

В олімпіаді взяли участь 44 студенти закладів вищої освіти, для яких «Психологія» не є спеціальністю. Бердянський державний педагогічний університет представили студентки факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Юлія Солонська (спеціальність «Соціальна педагогіка») та Яна Єроніна (спеціальність «Дошкільна освіта»). Дівчата достойно презентували свої наукові роботи, відповіли на тестові завдання та виконали практичні задачі. У результаті – серед усіх учасників олімпіади отримали перемогу в номінаціях «За психологічну ерудицію» (Яна Єроніна) та «За оригінальність доповіді» (Юлія Солонська), посівши 9 та 10 місце відповідно у загальному рейтингу.

Вітаємо наших студенток! Бажаємо їм успіхів і перемог у подальшій науковій діяльності!

IMG_5306  IMG_5363

IMG_5365 (3)

 

Наталя Цибуляк, канд. психол. н., доцент

Світлини з архіву кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *