Із перспективою на співпрацю

Учора, 20 вересня, в Художньому музеї ім. І. І. Бродського відбулась ІІІ Міжвідомча зустріч Центру підтримки сім’ї Бердянська за участю Міської організації ТОВ «Червоний Хрест України» та Дитячого фонду ООН Unicef. Метою заходу стала перспектива співпраці громадських та волонтерських організацій, державних установ.

1qUaKEQ5Nfc IzqX9taYL-Q

Учасниками круглого столу були депутати Бердянської міської ради, представники відділу освіти, служби у справах дітей виконавчого комітету БМР, управління праці та соціального захисту населення, Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також студенти БДПУ спеціальності «Соціальна педагогіка» й волонтерський загін «Палітра добра» (керівники – Катерина Петровська та Анастасія Тургенєва) на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом Сергієм Улюкаєвим.

bDC8rn1RBCw bP14NX0pNTA Cra_HaCIuCQ

Під час круглого столу Центр підтримки сім’ї звітував за виконану роботу, всі учасники цього заходу розповіли про свою безпосередню волонтерську діяльність, обмінялись досвідом практичної роботи та реалізації тих чи інших заходів. В одному з етапів круглого столу волонтери Центру підтримки сім’ї презентували присутнім інтерактивні форми проведення профілактичних та попереджувальних заходів з дітьми та учнівською молоддю. 

Наприкінці зустрічі учасники мали змогу поспілкуватись в неформальній обстановці та обмінятись контактною інформацією задля подальшої співпраці.

Євгеній Шалупня,
студент 3 курсу спеціальності
«Соціальна педагогіка» факультету соціально-педагогічної та корекційної освіти
На світлинах: робочі моменти заходу
Світлини автора.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *