Із профорієнтацією – до кордону

Асистент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Сергій Онищенко 23 жовтня ц. р. з профорієнтаційною роботою відвідав ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» Волинської області, який знаходиться в 30 кілометрах від кордону з Польщею.

Наш викладач цікаво і змістовно проінформував студентів коледжу про Бердянський державний педагогічний університет, нашу 85-річну історію і традиції. Ознайомив з переліком спеціальностей університету, з перспективою навчання за бюджетом та умовами навчання за контрактом, пояснив умови вступу. Надав інформацію про факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти та спеціальності за якими проводиться підготовка на факультеті, ознайомив із можливостями культурного та спортивного життя, про перспективи працевлаштування після закінчення університету. Відповів на чисельні запитання аудиторії щодо умов вступу до нашого університету, про наявність гуртожитку та вартість проживання… Учні цікавились розміром стипендії та перспективами навчатися в університеті після закінчення коледжу.

Адміністрація факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ висловлює вдячність за допомогу в проведенні профорієнтаційної роботи в ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» заступнику директора з навчальної роботи Олександру Юринцю.

Сподіваємось, що інформація зацікавить наших майбутніх абітурієнтів і вони стануть студентами університету найближчим часом!

1

2

Валентина Перегудова,
завідувач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print