Із сподіванням на плідну співпрацю

У приміщенні Інтегрованого центру підтримки (ІЦП) Бердянська відбулося засідання робочої групи проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов’я», ініціатором реалізації якого виступає ГО «Жінка майбутнього». Проект спрямований на профілактику та подолання наслідків гендерно-обумовленого та домашнього насильства відносно жінок та дітей, що мешкають на території Бердянська та Бердянського району, та спирається на Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 113-р  «Про затвердження національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 р.

Засідання відвідали й представники кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ – канд. пед. наук, доценти Улюкаєв С.Г., Тургенєва А.О., асистент Михайленко Н.В. Учасники обговорювали питання підписання меморандуму про співпрацю, шляхи просування адвокаційної кампанії, ідеї щодо планування та реалізації заходів, спрямованих на подолання проявів насильства та дискримінації серед населення.

Члени кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти активно підтримали ініціативу робочої групи щодо співпраці, а також висловили свої пропозиції щодо проведення спільних заходів у рамках даного проекту.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Наталія Михайленко ,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти

факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

Світлини з архіву кафедри

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print