Із турботою про «Турботу»

Минулого четверга, 26 листопада, представники Благодійного фонду «HumansCF» під керівництвом студента факультету фізико-математичної і технологічної освіти Анатолія Іванова відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Турбота». Основною метою візиту було знайомство з вихованцями центру, з їх потребами та наявними проблемами.

DSCN5161-700x400 DSCN5163-1024x768 DSCN5165 (1)

Директор центру Валентина Русинова розповіла, що в їх центрі на даний момент 118 дітей (у місті їх близько 300).

1 грудня 2015 року Центру виповнюється рівно рік. У центрі працює 20 фахівців: реабілітолог, лікарі, вчительський колектив. Як нам розповіла Валентина Миколаївна, середній вік колективу 35-38 років, всі вихователі та учителі дуже чуйні, проявляють материнську турботу до дітей. На питання «Що для вас означає ваша робота?», працівники «Турботи» відповідають: «Це наше життя», а їх девіз – «Ми намагаємося допомогти дитині зайняти свою нішу в цьому соціумі ».

У реабілітаційному центрі проходять професіональну, соціальну та психологічну реабілітацію абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Тут у кожного проявляються приховані таланти. Вік дітей, які перебувають на лікуванні, від 2 до 18 років. З кожним із дітей працюють за спеціально розробленою програмою.

Керівник Фонду «HumansCF» Анатолій Іванов зазначив, що для них провели цілу екскурсію,  показавши творчі доробки дітей, які насправді чудові!

 Благодійна фундація «HumansCF» та студентство Бердянського державного педагогічного університету не залишається осторонь і всіма силами намагаються допомогти Центру.

Яна Сичікова,
заступник декана факультету ФМТО
Світлини з архіву факультету 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print