Із Угорщини – з медалями

main

Напередодні Воскресіння Господнього в невеликому Угорському містечку Орошаза пройшов молодіжний чемпіонат Європи з пауерліфтингу. У складі національної збірної України був студент 1-го курсу факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій БДПУ Владислав Чорний (тренер – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання ФФВ БДПУ Леонід Котенджи). Виступаючи в новій для себе ваговій категорії до 74кг у впертій боротьбі Владислав, набравши в сумі триборства 642,5кг, показав однаковий результат зі спортсменом з Дніпропетровщини. Однак, завдяки власній меншій вазі, Владислава виборов перше місце. На третьому місці – російський атлет, який програв нашим спортсменам 25кг. Крім золотої медалі в сумі триборства у Владислава є ще золото в присіданні (265кг) і в тязі (252,5кг). Крім цього, за формулою Уїлкса, за якою визначають абсолютного переможця, Владислав набрав 480 очок і отримав головний кубок переможця.

У Бердянських пауерліфтерів залишилося єдине змагання цього сезону: через місяць пройде чемпіонат Запорізької області та турнір пам'яті депутата ВР України ІІІ скликання В. В. Арабаджи. 16-17 травня запрошуються любителі «залізної гри» в Палац спорту уболівати за Бердянських спортсменів.