Із вдячністю та в скорботі вшанували Небесну Сотню

   «Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю, країна гарячої любові до народу, довгої, вікової, героїчної боротьби за свободу. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього…» – такими словами розпочала в університетській конференц-залі сьогоднішній патріотичний захід, приурочений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні його ведуча Євгенія Сєрих.

До студентів та викладачів із зворушливими словами звернулися: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторії Ліпич, секретар координаційної ради міськвиконкому з питань національно-патріотичного виховання громадян Бердянська Ігор Зубрицький, голова громадської спілки «Вільна громада – комфортне місто» Ігор Касьянов, голова студентської ради університету, студент гуманітарно-економічного факультету Дмитро Кіосов… На завершення заходу студентський керманич від імені Студентської ради факультету філології та соціальних комунікацій вручив представнику ВО «Наші Атланти» Степану Гериліву подарунковий набір медикаментів для воїнів АТО, який найближчим часом буде долучено до чергового фронтового волонтерського вантажу.

Учасників зібрання зворушливою українською патріотичною піснею вітав народний ансамбль народної пісні ФФСК «Золотий гомін» (керівник – доцент Олена Бузова).

Працівники університетської бібліотеки організували тематичну книжкову виставку.

Небесна сотня – найсвятіший образ новітньої України, це люди, що стали прикладом мужності, хоробрості, відважності та безстрашності, безкінечної любові до своєї країни, народу, які любили Україну більше, ніж себе, готові були віддати і віддали  найдорожче – своє життя. Ураїну об’єднає праця заради майбутнього і молитва за наших Героїв. За нашу небесну охорону. Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю.

_DSC3512 _DSC3509 _DSC3505

_DSC3504 _DSC3500

_DSC3493 _DSC3492

_DSC3482   

 

 

 

«Університетське Слово»

Світлини Дениса Величка
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print