Із великим задоволенням

У рамках профорієнтаційної роботи 19 березня до кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  Бердянського державного педагогічного університету завітала старша група зразкового художнього колективу –  ансамблю пісні «Полум’я». Зустріч складалася з двох етапів.

Cпочатку магістранти спеціальності «Музичне мистецтво» дали для учнів історичну довідку про будівлю, заснування факультету психолого-педагогічної освіти , разом з доцентами В.В. Григор’євою та А.І. Омельченко провели екскурсію стінами музичного корпусу: показали актовий зал, аудиторії, де проходять навчальні заняття та заходи для студентів спеціальності «Музичне мистецтво». З великим задоволенням учні відвідали репетицію ансамблю «Золотий гомін» (керівник доцент О.Д. Бузова).

Після екскурсії на старшокласників чекали не менш цікаві заходи. Доцент В.В. Григор’єва  розповідала про спеціальність «Музичне мистецтво», творчі колективи кафедри, демонструючи відео матеріали, а також пояснила правила вступу на зазначену спеціальність, акцентуючи увагу на необхідні сертифікати ЗНО, вимоги до творчого заліку. Голова студради факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Карина Сула із власного досвіду розповідала про цікаве студентське життя, відповідала на запитання учнів. Магістрантка Каширіна Юлія виконала для старшокласників фортепіанний твір А.Кос –Анатольського.

Наступний етап зустрічі проводився у невимушеній обстановці з кавою, чаєм, цукерками, випічкою.  Старшокласники отримали усі необхідні профорієнтаційні матеріали. По-домашньому тепло, щиро з учнями спілкувалися викладачі кафедри В.В. Григор’єва, Ю.В. Смаковський , А.І. Омельченко.

Зустріч з випускниками 1.

зустріч з випускниками 2. Зустріч з випускниками 3.

зустріч з випускниками 4. Зустріч з випускниками.

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами тп світлинами Анетти Омельченко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print