Із Житомира – з перемогою!

7QZflK185B8

Житомирський державний університет імені Івана Франка 25–26 березня ц. р. приймав фіналістів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 н. р. в галузі «Українська мова, література (у т. ч. методики їх викладання)». До участі в підсумковій науково-практичній конференції запросили й студентку 6 курсу Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Оксану Мітракову (див. світлину). Серед 16-и конкурсантів зі спеціальності «Українська література» наша студентка посіла ІІ місце за наукову роботу на тему «Орфеїчна традиція в українському письменстві ХХ століття».

gr

Окрім захисту наукових робіт, студентське братство Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка організувало для конкурсантів цікаву екскурсію культурно-історичними пам’ятками міста. Дипломи та Сертифікати учасникам вручали на урочистому нагородженні, що супроводжувалося концертом, організованим студентами-філологами університету.

Колектив Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ щиро вітає Оксану з перемогою в конкурсі, зичить подальших успіхів у науковій сфері й висловлює подяку науковому керівнику – доктору філологічних наук, професору кафедри української літератури та компаративістики Ользі Харлан.

Світлана Журавльова,
кандидат філолологічних наук, доцент,
заступник директора ІФСК БДПУ
з наукової роботи та міжнародної діяльності


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print