Із золотом з Малаги

У дні, коли весь світ святкував День перемоги над нацизмом у Європі, у курортному місті Малазі (Іспанія) відбувався Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів. До складу збірної України ввійшли й четверо студентів БДПУ.

афиша основная

Першою вийшла на поміст Руслана Краснова. Її результат 432,5кг став переможним у ваговій категорії до 72кг. За нею виступив Чорний Владислав, студент 3 курсу факультету фізичного виховання. У ваговій категорії до 74кг він набрав 720 кг у сумі троєборства та завоював бронзову медаль. У ваговій категорії до 93 кг не було рівних студенту 3 курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Олександру Рубцю: він не тільки виграв ці змагання, а й встановив три рекорди світу серед дорослих спортсменів. Спочатку в присіданні зі штангою на плечах він показав 418,5 кг, потім – довів рекорд до 431кг. Загальна сума 1051 кг стала не лише рекордною, а й абсолютною на цьому чемпіонаті. У ваговій категорії до 120 кг нашу країну представляв Олександр Титаренко, студент 4 курсу  факультету фізичного виховання. Набравши в сумі троєборства 935 кг, він став Чемпіоном Європи, на 15 кг перевищивши норматив майстра спорту міжнародного класу. Усі троє спортсменів – студенти БДПУ. Тренує їх заслужений тренер України Леонід Котенджи.