Їх кропітка праця та велика самовіддача

Учора, 5 липня, мешканці Бердянського геріатричного пансіонату знову запросили до себе університетських волонтерів із групи «Наші Атланти» та гостей, щоби  передати бійцям бердянського прикордонного загону маскувальну сітку, та не звичайну, а «ювілейну» – 25-у!

Майже два роки більше десятка мешканців пансіонату стали волонтерами, об`єднавшись у групу «Бравий сектор»,  вкладають у  кожну виготовлену сіточку частинку своєї душі. Недавно  вони сплели із тканин для маскувальних сіток барвисту картину, яка була представлена на столичній Виставці досягнень народного господарства в Києві. Мистецький витвір – це карта України, де кожна область виділена окремим кольором.

1 2

Майстрині, добре вдосконаливши вміння в цьому благочинному ремеслі, сьогодні можуть вже виготовляти сітку вдвоє швидше. До речі, за скромними підрахунками, бійці на різних ділянках фронту тільки від бердянських «бравосекторівців» вже отримали майже тисячу квадратних метрів маскувальних сіток!

Університетські «нашоатлантівці» Степан Герилів та Наталя Іванченко подякували рукодільницям за їх кропітку працю і велику самовіддачу. А головний редактор газети «Університетське слово», волонтер Степан Герилів вручив «Бравому сектору» тритомник  авторських видань про волонтерів і бійців АТО. Мешканці геріатричного пансіонату отримали також традиційні гостинці.

3 4 5

НАШІ АТЛАНТИ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print