Їхали і знову – поїдемо!

Учора, 22 лютого, університетська волонтерська група «Наші Атланти» провідала наших захисників на передовій. Ми були у чотирьох підрозділах, вручили хлопцям передачі від рідних, привезли необхідні речі на замовлення.  Приморський напрямок так і залишається одним із найгарячіших. Наші морські піхотинці разом із 8 батальйоном УДА тримають оборону вже не перший рік.  Усіх хлопців добре знаємо, за кожного болить серце. До всіх було одне побажання – залишитись живими.

Ми дякуємо усім, хто нас підтримує, хто допомагає фронту у цю лиху годину.  Дуже смачними були шарлотки від Ольги Тараненко, солона рибка та свіжі бички від Олега Зінченка. А м’які подушки від Тетяни Петренко, мішки від Любові Мойсеєнко, Любові Кардаполової та Тетяни Петренко взагалі вразили хлопців. За фінансову допомогу  Ольги Харлан, Ольги Новик, Тамари Макаренко, Віталія Верцмана, Олени Білоног, Раїси Кіпершлак, Тетяни Зінченко, Наталії Іванченко, Володимира Фуклєва, Світлани Білокінь, Тетяни Шилової та інших,  ми закупили: ліки, інструменти для машини, пральний порошок, миючі засоби (за це окрема подяку Віталію Расторгуєву), вологі серветки, плівку, чай, каву, томатну пасту, дзвінки на двері, електричний провід та багато чого іншого. За скоби дякуємо Руслану Папішу, за маскувальні сітки – усім нашим «бджілкам» та студентам гуманітарного-економічного факультету разом з кандидатом історичних наук, доцентом Юрієм Федориком. Дуже знадобилися одноразовий посуд від Тетяни Кулакової та смачні солоні огірки від Любові Кардаполової.

Від хоробрих захисників та нашої волонтерської групи ми дякуємо усім, хто нам і солдатам допомагає. Але у нас є ще один підрозділ, який конче потребує нашої з вами допомоги. І туди ми теж збираємо ліки, скоби на бліндажі та інші необхідні речі. Якщо є бажання бути корисним і підтримати наших захисників, будемо дуже раді.

Телефонуйте: 066-587-46-02 – Анетта, 099-977-71-74 – Наталя. Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку: 5168 7420 1753 9523 – Анетта Омельченко.

Завжди потрібні руки для плетіння маскувальних сіток (матеріал є, приходьте за адресою: пр. Праці, 13 (у дворі за податковою інспекцією).

Дякуємо за будь-яку допомогу!

1 2

3 4

5

НАШІ АТЛАНТИ 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print