June ACCESS Training

Другий рік поспіль на базі Бердянського державного педагогічного університету впроваджується проект «English Access Microscholarship Program», яка є дворічною безкоштовною програмою вивчення англійської мови та країнознавства США та розвитку лідерських якостей і активної громадянської позиції підлітків 13–15 років. Проект Access – це міжнародна програма, що діє у понад 80 країнах світу, зокрема в Україні успішно імплементується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. Ukraine і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Реалізація цього проекту передбачає проведення Регіональним офісом з питань англійської мови (RELO) спеціалізованих тренінгів та семінарів для викладачів Access, з метою ознайомлення з новітніми методами викладання англійської мови та країнознавства, консолідації та координації співпраці педагогічного колективу проекту.

Так, з 10 по 13 червня у культурному центрі America House командою RELO та U.S. Embassy Kyiv було організовано і проведено чотириденний тренінг «Inclusive Teaching Practices / Learning Outcomes for ACCESS» для викладачів Access з міст-учасників програми – Одеси, Ізмаїла, Бердянська, Бахмута, Сєверодонецька, Слов’янська, Краматорська, Маріуполя, Житомира, Харкова, Берегова, Києва, Миколаєва, Запоріжжя. Access Berdiansk представила доцент кафедри іноземних мов і методики викладання БДПУ і викладач програми Богдана Салюк.

Тренери Crystal Bock-Thiessen (EL Specialist), Luis Perea (English Language Fellow, Ukraine) і команда викладачів Access (Анна Слободянюк, Олена Танчик, Марина Шевченко, Оксана Ласій, Оксана Холод, Олена Середіна) підготували насичену програму з методології викладання англійської мови в інклюзивних класах і тематичного планування занять. Учасники тренінгу працювали над рефлективними практиками у контексті інклюзивного освітнього простору, ставили довгострокові та короткострокові цілі з урахуванням стандартів CEFR та ACTFL і таксономії Блума, розробляли проекти у малих групах, а також дискутували і ділились своїм професійним досвідом.

Чотири дні у дружній атмосфері закоханих у свою справу і професію Access Teachers пролетіли як один. Дякуємо усій dream team українських RELO та U.S. Embassy Kyiv та чудовим колегам за фахове спілкування, креатив, натхнення та підтримку.

 

   

 Богдана Салюк, доцент кафедри іноземних мов
і методики викладання БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print