Календар Декади фізико-математичних наук – 2019: «Інтел ринг», ФМ-лекторій

На факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти продовжує свій стрімкий рух  Декада фізико-математичних наук.

17 квітня до участі в інтелектуальних змаганнях школярів і студентів «Інтел ринг» були запрошені представники БДПУ, школярі міста та району. Вболівальники, кількість яких перевищувала 100 осіб, щільно заповнили 142 аудиторію другого поверху головного корпусу БДПУ. Чудова атмосфера, емоційні виступи та захоплююча гра без перебільшення полонили усіх присутніх. У грі виступало вісім команд, серед яких чотири представляли школярі, а чотири – студенти різних спеціальностей факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти. Питання з різних галузей науки та техніки, запитання на кмітливість та логічне мислення  допомогли визначити  достойних переможців. Серед студентських команд І місце посіла команда «Гострий кут», у складі якої були майбутні вчителі технологій та математики і старшокласник загальноосвітньої школи №8 (с. Азовське), серед шкільних переможців – змішана команда «Енергія» (гімназія №3 «Сузір’я» та Бердянський муніципальний ліцей). Призерами гри також стали команди «Веселі протони» (ЗОШ с. Дмитрівка), «Шпаргалка» (гімназія №1 «Надія») та команда «Числові генії» (школи №№ 4 і 8 м. Бердянська).

Представницьким був склад журі інтелектуальних змагань «Інтел ринг»: доц. Горбатюк Л. В. – заступник декана з навчально-методичної роботи ФФМКТО, доктор педагогічних наук Школа О. В.  – професор кафедри фізики та методики навчання фізики, доц. Вагіна Н. С. – завідувач кафедри математики та методики навчання математики, учитель фізики вищої категорії, учитель-методист, гімназії №3 «Сузір’я» – Шадрін В. В.. Тепло вітав учасників гри (із врученням «солодких призів») голова профспілки БДПУ, депутат бердянської міської ради, доцент Лола В.Г..

18 квітня за планом  декади (див. тут )  відбувся ФМ-лекторій з презентацією нового GIF-формату популяризації науково-математичних знань та демонстрацією відеофільма (старші викладачі  Коваленко В. М., Шерстньова І. В.) для учнів гімназії №1 «Надія».

Приємно, що учні були у захваті від інформації, яку отримали. Про це свідчать їхні відзиви в аркушах відвідувачів: «Дякуємо!», «Чекайте нас ще!».

Ольга Онуфрієнко,
доцент кафедри математики та методики навчання математики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print