Ювілейні віншування

Минулої п’ятниці декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Іванівна Казанцева приймала щиросердечні вітання з нагоди ювілейного Дня народження.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу ювілярці досягти значних успіхів у професійній діяльності, здобути пошану та повагу серед колег та студентства.

Вітаючи з цим чудовим святом, поважні гості згадували про ті прекрасні людські якості, якими наділила Ларису Іванівну доля – доброта, невичерпна життєлюбність, прагнення до поставленої мети – гідний приклад для всіх оточуючих і, перш за все, молоді!

Бажаємо Вам, Ларисо Іванівно, нескінченного запасу сил, незгасного оптимізму і здоров’я, неймовірного щастя і достатку, незаперечних перемог і досягнень, несподіваних сюрпризів і везінь! Нехай Ваше серце випромінює добро і ніжні почуття любові до близьких, нехай Ваша вдача ніколи не залишає Вас на шляху, нехай для Ваших цілей та ідей не буде жодних перешкод, нехай у Вашому житті завжди звучить мелодія щастя і горить яскравий вогник надії!

IMG_7855

IMG_7859 IMG_7909

IMG_7879 IMG_7881

IMG_7884 IMG_7872 IMG_7920

З повагою та найкращими побажаннями,
колектив факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ
Світлини Ганни Мицик


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *