Кластерний семінар для виконавців проектів Еразмус+ CBHE

20 вересня 2018 р. у Києві відбувся Кластерний семінар для виконавців проектів Еразмус+ CBHE. Захід проведений у рамках Місії Виконавчого агентства Європейського Союзу з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель) до України.

Під час заходу відбулись зустріч команд-виконавців проектів з представником ЕАСЕА – менеджером проектів Еразмус+ у Вірменії та Україні Белен Енцісо; сесія презентацій результатів проектів, обговорення кращих практик і викликів щодо управління проектами й коштами грантів, щодо розроблення та запровадження результатів проектів відповідно до Болонських інструментів і національного законодавства; семінар щодо підготовки звітної документації за проектами.

Складовою Кластерного семінару стала презентація результатів проекту Еразмус+ «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE), членом консорціуму якого є Бердянський державний педагогічний університет.

Заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич анонсував учасникам заходу, що 27 вересня відбудеться спеціальна презентація проекту QUAERE у профільному Міністерстві та запросив на неї всіх зацікавлених.

Менеджер з аналітичної роботи Національного Еразмус+ офісу в Україні Жанна Таланова  наголосила, що всі учасники Кластерного семінару просто зобов’язані скористатись напрацюваннями проекту QUAERE.

IMG_1285 IMG_1297

IMG_1301 IMG_1323

IMG_1324 IMG_1327

IMG_1330 IMG_1331

 

Ігор Лиман, професор БДПУ,
координатор міжнародної діяльності університету

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print