«Кохання – мить прекрасна!»

Інститут філології та соціальних комунікацій з ініціативи Студентської ради ІФСК учора, 3 грудня, провів літературно-музичний вечір «Кохання – мить прекрасна!». В залі панувала романтично-казкова атмосфера, адже студенти намагалися якнайповніше передати бурю емоцій, які переживає людина, яка кохає.

22kzZlD3AKU umQ8Bom5iYQ l8s_zk_o-zk

Ведучими заходу були студенти Валентина Ектова та Павло Смирнов. Музичними композиціями порадували присутніх Анастасія Євдокимова та Оксана Свінтіха, а Анна Назаренко, Марія Терещенко, Олександра Бадєєва та Марія Лященко –  декламуванням поетичних творів про найцінніше почуття.

GKNMVZzGscY Q6JfiFmVov4 SgJFyWIjpxM tQJc8pdxH14

Де і як зароджується кохання розповіли Анастасія Єсіпова, Тетяна Черепанова та Андрій Ус, які зобразили уривок драми-феєрії «Лісова пісня». Показали, як парубки обирають собі дівчину Олександр Хмеляр та Богдан Тищенко, ставши героями повісті «Кайдашева сім’я». Про те, як важко змиритися із небажаним шлюбом розповіли Ірина Дєдушева та Інна Откидач, інсценувавши уривок «Сватання на Гончарівці». Вразили глядачів Проня Прокопівна та Голохвастий із комедії «За двома зайцями» у виконанні Вікторії Єгорової та Сергія Біленького. Розповіли про незабутнє кохання Тараса Шевченка та Ганни Закревської Володимир Гребенюк та Дар’я Калюжна, а Ромео і Джульєттою вечора стали Олександр Хмеляр та Альона Скуйбіда.

yGJfLsLMLHo 6yhVOM2isOE NQ-pVTLgLyU yGJfLsLMLHo

Після завершення заходу подякували студентам за гарно проведений час доктор філологічних наук, професор, ректор університету Вікторія Зарва, провідний фахівець з виховної роботи університету, кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко. А директор ІФСК, кандидат філологічних наук, доцент Алла Сердюк нагородила студентів-активістів солодкими подарункам.

iOS4gVn8l30

 Щира подяка заступнику директора ІФСК БДПУ з виховної роботи  Оксані Червенко, голові Студентської ради ІФСК БДПУ Дар’ї Калюжній та голові культурно-масового сектору ІФСК БДПУ Анастасії Євдокимовій за організацію та проведення цього правдивого театралізованого дійства, присвяченого найпрекраснішому почуттю – коханню.

Ірина Дєдушева,
голова Інформаційного сектору
Студентської ради ІФСК
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print