Кольорове життя на клавішах роялю

Ювілей – особлива, виняткова подія, що дає поштовх для переживань найрізноманітніших емоцій: радості за перемоги й досягнення, тривоги від відчуття безупинності часу, ностальгії за дитячими та юнацькими роками. Усі ці душевні стани відчули гості разом з ювіляркою – кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри музичного виховання Оленою Дмитрівною Бузовою.

На початку заходу з теплими словами привітання виступили ректор університету доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов, голова профспілкового комітету університету кандидат педагогічних наук, доцент, депутат міської ради Віталій Лола, викладач кафедри хореографії, депутат міської ради Тетяна Фурманова та вручили медаль «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська».

_DSC3607 _DSC3608

Надихнув аудиторію на сприйняття всього ювілейного концерту майстерно прочитаний вірш про кольорове життя студенткою 3 курсу факультету філології та соціальних комунікацій Наталею Гречко. Протягом концерту Олена Дмитрівна разом з гостями змогла пережити й дитячі роки, і період навчання, і роки творчої надзвичайно цікавої роботи в Бердянському державному педагогічному університеті. Хочу зазначити, що  робота в цьому виші – єдина в житті ювілярки.

Організатори свята підготували цікаву презентацію зі світлинами Олени Дмитрівни. Глядачі, друзі, окрім цікавих фактів життя ювілярки, ще раз переконалися у великій її працездатності. Тож цілком зрозуміло, що всі музичні номери звучали у виконання її вихованців.

_DSC3614 _DSC3617 _DSC3618

Вразила глядачів силою голосу музична композиція у виконанні Миколи Булгакова та Євгенії Сєрих «Ми вдвох».

Майже 30 років Олена Дмитрівна викладає дисципліну «Історія  російської музики». Тож цілком виправдано і яскраво прозвучав романс «Мілая» у виконанні Миколи Булгакова.

Говорили і про особисте життя ювілярки. Гості дізналися, що найважливішим у її житті є  донечка Аня. Усе життя Олена Дмитрівна дбала про те, щоб дати дитині найкращу освіту, що підвищило згодом її стартові життєві можливості. Аня з успіхом закінчила Національний авіаційний університет (м.Київ). З 2009 року працювала в престижних авіакомпаніях «Windrose», «Atlas». У 2010 році вийшла заміж. У 2016 році в родині вже Платовських з’явився  синочок Мікаель-Леон. Міша, як називає його Олена Дмитрівна, показуючи цікаві світлини малюка. Тепер уже Міша – найбільша радість і втіха для ювілярки. Зараз донька   з родиною мешкає в Нью-Йорку. «Мама, мамочка» у виконанні Любові Згурської не залишила байдужою жодну жінку в залі.

SONY DSC SONY DSC

Цікавою хореографічною постановкою вразив колектив під керівництвом завідувача кафедри хореографії, кандидата педагогічних наук, доцента Олени Мартиненко.

Завершив свято виступ колективу ансамблю народної пісні «Золотий гомін»,  робота з яким – одна з найемоційніших і різнобарвних сторінок  життя ювілярки. Глядачі дізналися, що  репетиції проходять до пізнього вечора. Перший склад колективу звучав уперше у 2008 році, а з 2012 ансамбль успішно виступає з піснями про Україну; вітає колег університету, мешканців міста, даруючи красу обрядових пісень. Колядки та щедрівки у виконанні колективу – окрема тема розмови, адже в різдвяні дні на них чекають не тільки в університеті, а й у відділах освіти, міськвиконкомі, крамницях і кав’ярнях нашого міста. У репертуарі колективу є грецькі, болгарські, російські пісні. У 2014 році ансамбль «Золотий гомін» отримав звання народного. Разом з ювіляркою учасники колективу заспівали цікаве папурі зі свого репертуару.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Олена Дмитрівна вдячна ректору університету Ігорю Богданову, декану факультету філології та соціальних комунікацій Ірині Глазковій, декану гуманітарного-економічного факультету Тамарі Макаренко за підтримку ансамблю та всіляке сприяння розвитку творчої молоді університету; декану факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмилі Коваль, викладачам Тетяні Володько, Віталію Гнатюку, Юрію Єфименку, Яні Сичіковій, Катерині Степанюк, Оксані Червенко за надану допомогу під час підготовки урочистого заходу та організаторам свята Марині Богдановій, Вікторії Бакум, Максиму Сидоренку, учасникам і гостям.

SONY DSC

 

Вікторія Ліпич,
проректор з науково-педагогічної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print