Коли мрія про зимову казку оживає…

Не дивлячись на те, що за вікном мінусова температура, в актовій залі головного корпусу БДПУ панували любов і тепла атмосфера. Сьогодні, 8 грудня, вперше в історії університету відбувся зимовий Благодійний бал-2016. Це був експериментальний захід. Гарні хлопці та дівчата кружляли у вихорі трьох чарівних танків. 17 пар подарували глядачам незабутні враження від виступів.

DSC_0061 DSC_0121

Відкрили бал хореографи Сергій Лисенко та Валерія Безгінова. На наших очах казка ожила та заграла яскравими барвами зими. Після таких феєричних виступів і сам починаєш вірити у дива, які трапляються лише під Новий рік.

DSC_0024 DSC_0070

На превеликий жаль, не всі змогли бути присутніми на такій грандіозній події. Дехто взагалі не зможе відмітити Новий рік у родинному колі, а бій курантів замінить на справжній бій за життя… Тому, щоби хоч якось виправити цю несправедливість, метою аукціону став збір коштів для воїнів АТО, наших з вами захисників. Усі гроші віддані на придбання теплих речей, яких так не вистачає бійцям у цю холодну пору року.

Усі охочі змогли придбати собі вироби ручної роботи, а для тих, хто не встиг – біля виходу було запропоновано придбати такі ж неймовірно гарні лоти. Серед таких було продано у запеклій боротьбі: дві ляльки-мотанки, які пішла «з молотка» за 105 грн, чотири квитки в нічний клуб «РІО» по 30 грн, три ялинки ручної роботи за 75 грн, фантастична маска за 110 грн, вісім прикрас до волосся по 40 грн та багато-багато іншого.

DSC_0077 DSC_0084 DSC_0087 DSC_0100

У перерві між підрахунками зібраних грошей глядачів розважав неординарний музичний гурт, який зумів піднести  гарний настрій та зірвати шквал оплесків.

Усі пари отримали призи та грамоти, від голови профспілкового комітету Віталія Лоли учасники отримали права на  поїздки до Києва на п’ять днів, а від приватного підприємця Миколи Тюркеджі – солодкі подарунки.

DSC_0128 DSC_0132 DSC_1264 DSC_1269

Оцінювало пари неупереджене та справедливе журі у складі: голови первинної профспілкової організації Віталія Лоли, приватного підприємця та учасника АТО Миколи Тюркеджі, арт-менеджеру комплексу РІО Романа Седька, генерального директора мережі фітнес-центрів «KotenGym» Марини Межуєвої, менеджеру тату-студії «VeAn» у Бердянську Аліни Жеревчук та голови студентської ради БДПУ Дмитра Кіосова.

Почесне перше місце виборола пара у складі Наталі Гречко та Миколи Булгакова. Друге місце забрали Валерія Лезгінова та Сергій Лисенко. І третє місце посіли Лоліта Богуш та Дмитро Бакарджиєв. Нагороджувала учасників проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, доцент Вікторія Ліпич. Вона побажала миру, злагоди, добра та світла й дала настанову і надалі тримати гідну марку звання кращих студентів БДПУ.

DSC_1377 DSC_1302 DSC_1311 DSC_1346

Спонсорами заходу виступили: профспілковий комітет БДПУ, піцерія «Челентано», мережа фітнес-центрів «KotenGym», нічний клуб «РІО», Азовпринт, фотографи Geometria, квітковий магазин «Клумба», тату салон «VeAn», піцерія «Pizza Puzzle», Перше Антикафе Бердянська «ЧАС Є!» та кав’ярня «CoffeeSweet».

Подія залишила лише позитивні моменти в пам’яті глядачів і планується, що вже наступного року подібне цікаве дійство відбудеться знову!

Олена Забітчук,
студентка-журналістка БДПУ,
кор. «УС»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print