Коли студенти пишаються своїм вибором…

Стаття на сайтіНещодавно на Освітньому порталі «Академія» https://academia.in.ua було оголошено Всеукраїнський студентський профорієнтаційний конкурс есе «Чому я обрав свій університет». До БДПУ надійшов лист з пропозицією взяти участь у конкурсі й нашим студентам.

 І ось – перші приємні результати: творча робота студентки 3 курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Кристини Салікової про Бердянський державний педагогічний університет була обрана в числі кращих та закріплена на 2 дні в ТОПі головної сторінки Освітнього порталу «Академія».  Кристина з гордістю розповідає про рідний виш: його викладачів, навчальну, наукову роботу, студентське самоврядування та діяльність  профспілкового комітету.

ekXV_CpD5cY

«Сьогодні я навчаюсь на третьому курсі факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти. Всі викладачі, які мене оточують, є висококваліфікованими працівниками, багато з яких є випускниками саме цього університету. За весь час навчання я жодного разу не пошкодувала, що вступила до нього. Я пишаюсь тим, що є студенткою Бердянського державного педагогічного університету»   

Ознайомитися з есе можна за посиланням https://academia.in.ua

.     

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи ФМКТО
світлини Кристини Салікової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print