«Комп’ютерний вірус ХХІ століття» найбільше сподобався журі…

Сьогодні, 9 квітня, шість команд університету брали участь у батл-конкурсі «За здоровий спосіб життя» в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене». Під керівництвом викладачів та студентів кафедри хореографії БДПУ упродовж березня студенти готували свої виступи, які й продемонстрували сьогодні глядачам та обласному журі. Змагалися такі команди: Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв – «Комп’ютерний вірус ХХІ століття»; факультет фізико-математичної та технологічної освіти разом з інститутом філології та соціальний комунікацій – «Фітнес клуб»; Інститут соціально- педагогічної та корекційної освіти – «Подаруй життя»; факультет фізичного виховання – «Алкостоп»; факультет комп’ютерних та енергозберігаючих технологій, факультет економіки та управління – «Бережи довкілля»; соціально-гуманітарний факультет – «Мойдодир».

Вибирала переможця конкурсна комісія І-го етапу танцювального командного батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя» у складі: завідувача сектору активного дозвілля Юлії Данилюк (КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР); головного спеціаліста з питань молоді Інни Скороходової (Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА); завідувача сектором з організації оздоровлення та відпочинку дітей Вікторії Сокол (КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР) та інші.

Переможець сьогоднішніх танцювальних змагань – команда Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв – «Комп’ютерний вірус ХХІ століття» братиме участь у ІІ етапі конкурсу, що проходитиме у Запоріжжі.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print