Конференція трудового колективу

Сьогодні, 21 листопада, в актовій залі головного університетського корпусу  відбулись конференція  трудового колективу.

_DSC4280

На порядку денному були такі питання: затвердження Колективного договору між роботодавцем і Первинною профспілковою організацією Бердянського держаного педагогічного університету на 2016-2018 рр.; обрання комісії по трудових спорах у БДПУ; обрання членів вченої ради університету; затвердження кандидатур членів колективу на представлення до державних нагород, відзнак Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України; затвердження Положення про роботу молодих учених Бердянського державного педагогічного університету.

_DSC4283 _DSC4291

Головував на конференції – доцент Віталій Лола, мандатну комісію очолив професор – Віталій Хоменко, лічильну – професор – Ольга Новик.

На конференції з доповідями виступили: голова комісії по трудових спорах Тамара Макаренко, заступник голови Ради Молодих Вчених Віталій Гнатюк, вчений секретар університету Ольга Попова, доцент Вікторія Ліпич,  юрист-консультант Ольга Мартем’янова. Із розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кор. «УС»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *