«Конфлікт у медіа і медіа в конфлікті»

В останній березневий день о 10.00 на базі кафедри соціальних комунікацій БДПУ паралельно почалося 2 семінари для студентів-журналістів з теми «Конфліктологія для журналістів». Одноденний тренінг проводить Школа журналістики Українського католицького університету (м. Львів) при фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні, у співпраці з Центром інтеграції та розвитку, Одеською обласною Групою медіації. Тренери: Інна Терещенко, голова Ради Одеської обласної Групи медіації, кандидат філософських наук, доцент кафедри політології Інституту соціальних наук ОНУ ім. Мечникова, професійний посередник в переговорах, тренер; Анна Прокаєва, журналіст, медіаексперт і медіатренер, представник Інституту масової інформації у Харкові, Член Національної спілки журналістів України, учасниця Української миротворчої школи.

DSC_0318 DSC_0316

За матеріалами сайту Школи журналістики УКУ проект «Конфлікт у медіа і медіа в конфлікті: донесення дражливих питань через засоби масової інформації», спрямований на те, щоб посилити спроможність українського суспільства вирішувати конфлікти через підвищення якості українських ЗМІ. Проект спрямовано на журналістів і студентів напрямів підготовки журналістика, для розуміння особливостей висвітлення конфліктів, військового протистояння на Сході України.

DSC_0305 DSC_0310 DSC_0312 DSC_0320

На семінарах дискутують з тем, які стосуються прикладного розуміння конфлікту для журналіста, нейтральності як позиції і навику, того як залишатися нейтральним при агресії оточення, специфіка ціннісних конфліктів, деперсоналізації, дегуманізації і «мова ненависті», журналістська діяльність і ризики ескалації соціального конфлікту.

DSC_0321 DSC_0331 DSC_0333 DSC_0326 (1)

У другій половині дня на тренінгу заплановано обговорення таких проблемних питань, як: етнічні принципи і основи роботи журналіста в умовах конфлікту; перевірка інформації; як запобігти появі неправдивої інформації; де закінчується свобода слова і починається відповідальність; робота журналіста в умовах конфлікту.

Кафедра соціальних комунікацій
Інституту філології та соціальних комунікацій
Бердянського державного педагогічного університету
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print