Концерт творчого колективу народної пісні «Золотий гомін»

30 жовтня ц. р. в актовій залі університету відбувся звітний концерт ансамблю народної пісні «Золотий гомін» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Олена Бузова), більшість учасників якого є студентами Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ (директор – кандидат філологічних наук, доцент Алла Сердюк). У репертуарі творчого колективу, створеного в 2008 році, – не лише українські, а й болгарські, грецькі та російські пісні.

На концерт були запрошені голова Запорізького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Надія Гринь та завідувач відділом культурно-масової та спортивної роботи Запорізької обласної ради профспілок Анатолій Черепихін. Гості високо оцінили роботу колективу та побажали подальших творчих успіхів.

6P2A1748 6P2A1790 6P2A1791 6P2A1794 6P2A1797 6P2A1804 6P2A1810

Не сумніваємося, що у недалекому майбутньому «Золотий гомін» отримає звання народного ансамблю профспілок України. Студенти з ансамблю відчувають постійну підтримку ректора університету, професора Вікторії Зарви, директора Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, професора Людмили Коваль та голови комітету профспілки БДПУ, доцента Віталія Лоли.

Хочеться побажати молодіжному колективу цікавих концертів, конкурсів та фестивалів, нових позитивних вражень і, безумовно, перемог.

Сьогодні в нашому університету існує п’ять народних колективів профспілок України, з яких два ще й відзначені Міністерством освіти та науки як зразкові.

Тетяна Нікішина,
кор. «УС»

Світлини Романа Костромицького


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print