Корпоративна культура

Одним з найважливіших завдань керівництва будь-якої організації є створення позитивного соціально-психологічного клімату в колективі. Саме тому темою чергового методичного об’єднання керівників дошкільних навчальних закладів міста Бердянська було обрано в такому формулюванні «Корпоративна культура та соціально-психологічний клімат в ДНЗ», яке відбулось 28 квітня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 41 «Казка».

До обговорення цієї важливої та актуальної проблеми долучився кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Ганна Сизко. Вона розкрила питання психологічних факторів впливу на соціально-психологічний клімат колективу. Особливу увагу Ганна Сизко приділила ознайомленню слухачів методичного об’єднання з оптимальними шляхами створення позитивного соціально-психологічного клімату в педагогічному колективі дитячого навчального закладу.

Тепла, невимушена атмосфера зустрічі, зацікавленість керівників ДНЗ міста – усе це свідчило про актуальність, корисність і необхідність обміну думками та власними здобутками. Дякуємо учасникам за позитивну взаємодію та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Ганна Сизко,
кандидат психологічних наук,
старший викладач кафедри прикладної
психології та логопедії

Фото з архіву Г. Сизко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print