Корисна інформація про кваліфікації

Дуже важливим є вчасне інформування вступників про специфіку майбутніх професій, більшість яких мають досить поверхове уявлення. З метою ліквідації цих інформаційних прогалин наш факультет проводить Дні відкритих дверей та інші профорієнтаційні заходи із залученням широкого кола бажаючих.

3

Тому вже стало доброю традицією на факультеті комп'ютерних та енергозберігаючих технологій організовувати профорієнтаційні екскурсії щодо ознайомлення учнів випускних класів з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання.

1 4

7 грудня ми запросили на традиційну інформаційно-профорієнтаційну акцію школярів 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №9, які  мали можливість отримати одночасно інформацію не тільки за напрямами підготовки майбутніх інженерів-педагогів, але й допомогли: зорієнтуватися у виборі навчального закладу; розширити уявлення про ринок праці та вибір професії; отримати додаткову інформацію (щодо проходження практики у різних країнах та подальшого працевлаштування).

Наприклад, згідно з опитуванням журналу Форбс в десятку найбільш розвинених підприємств світу входять комп'ютерні компанії Microsoft, Hewlett-Packard і Intel. У даний час в розвинених країнах існує високий і стабільний попит на фахівців даного профілю. США, наприклад, вже тривалий час займається наймом фахівців комп'ютерної індустрії, зокрема програмістів, за кордоном.

Вибір професії – це друге народження людини. Правильно вибрати майбутню професію – значить правильно обрати життєвий шлях, значить бути успішним і щасливим. Зазвичай, майбутнє випускники плануєть задовго до останнього дзвінка. Щоб дати слушні поради декан факультету ФКЕТ, к. т. н,  професор Віталій Хоменко Віталій та викладачі факультету виступали перед відвідувачами цього заходу для того, щоб учні дізналися багато цікавого та нового про сучасні професії та спеціалізації; про наших видатних випускників; про перемоги та нагороди у різних заходах, які є доказом високого рівня навчання наших студентів та викладання нашого професорсько-викладацького складу.

Кожен учень мав змогу отримати консультацію щодо майбутньої професії та ознайомитись з інформаційними та довідковими матеріалами.

2

Всі присутні отримали позитивні враження, особливо щодо нових спеціалізацій (ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ: веб-дизайн та програмування; інформаційно-комунікаційні системи; видавничо-поліграфічна), а учні – актуальну й корисну інформацію та кваліфіковані роз’яснення фахівців.

Ганна Алєксєєва,
к. п. н., доцент кафедри ФІПДІ
На фото: учасники профорієнтаційного заходу.
Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print