Корисний тренінг доцента Буянова

У конференц-залі університету 17 жовтня  відбувся тренінг із написання проектів, організований для активних учнів Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16.

Учасники заходу були ознайомлені з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від донорів.

Під час тренінгу були розкриті теми, присвячені: специфіці проектів; визначенню та формулюванню проблеми проекту; визначенню цільових груп проекту; меті, завданням та методам виконання проекту; розробці плану виконання проекту; визначенню очікуваних результатів виконання проекту; складанню бюджету проекту; оцінюванню та моніторингу виконання проекту.

Керівник команди школярів – вчитель інформатики Ярослав Шептій відзначив, що проведенням такого заходу стимулюватиме школярів до написання проектів та впровадження їх у життя.

Тренінг провів кандидат педагогічних наук, доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ Павло Буянов.

1 5

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Павла Буянова)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print