Космічна подорож молодих талантів ФППОМ

Що стане кращим стартом нового університетського тижня? Варіантів, безумовно, може бути ціла безкінечність, але сьогодні, 14 листопада, понеділок став осяяним «Парадом планет». Бо саме таку цікаву назву обрали першокурсники факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв для свого дебюту на сцені головного корпусу БДПУ.

DSC_0553

Однак не тільки назвою вражали студенти. Гості заходу відвідали нову планетну систему з професій, презентованих на факультеті. Чарівні па майбутніх хореографів, в кожному русі яких живе відвертість та елегантність, нікого не залишили байдужими. Продовжили астрономічну подорож педагоги, що розфарбували захід гумором високої якості. Психологи своїм виступом та креативним підходом не дали залі іншого виходу, крім щирих усмішок. Останніми, однак не менш запальними, були музиканти, що вражали жартами, вплетеним у вокал та мелодії. Разом студенти ФППОМ, що роблять перші кроки на шляху до бажаних професій, об’єднались у неповторному феєрверку вражень та оплесків глядачів.

DSC_0567 DSC_0578 DSC_0580 DSC_0583

DSC_0601 DSC_0628 DSC_0670 DSC_0710

DSC_0719 DSC_0750

Привітали талановитих першокурсників декан факультету, професор Людмила Коваль та голова комітету профспілки університету, доцент Віталій Лола. Присутні гості в унісон відзначили чудову підготовку свята та подарований яскравий настрій, а також побажали дебютантам майбутніх звершень. Довершило дебют нагородження студентів першого курсу солодкими призами від профкому БДПУ.

Сергій Біленький,
студент-журналіст БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *