«Космічні» студенти з факультету ФМТО

Сьогодні, 14 квітня, в конференц залі головного корпусу БДПУ студенти факультету фізико-математичної і технологічної освіти на чолі з доцентом кафедри фізики Андрієм Лазаренком та головою наукового сектору БДПУ Вікторією Бондаренко провели наукову конференцію, присвячену міжнародному Дню космонавтики (див. світлини).

_DSC0673 _DSC0766

Конференцію відкрили декан факультету Андрій Малихін та завідувач кафедри фізики Валерій Кідалов, які коротко зупинилися на важливості космосу, історії його відкриття та майбутньому, яке чекає на нас та нашу науку.

У заході також взяли участь студенти факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій, які були вдячними та зацікавленими слухачами та глядачами…

_DSC0740 _DSC0727 _DSC0757 _DSC0700

Студенти, що представляли присутнім презентації та доповіді з глибоко розгорнутою та цікавою інформацією, відповідально підійшли до підготовки та виконання робіт. Зі своїми науковими роботами виступили: Ярослава Іванова та Катерина Леонова – з презентацією-доповіддю на тему «История развития космонавтики», Максим Ребро – «Фотонный двигатель», Анжеліка Шабодаж – «Ионный двигатель», Вікторія Бондаренко – «Солнечный парус», Марина Гнилицька –  «Задача трех тел и движение искусственных космических аппаратов», Сергiй Бандуров – «Гироскопические датчики угловой скорости».

_DSC0678

Підсумки конференції підбив один із організаторів заходу – Андрій Лазаренко, який побажав майбутнім науковцям творчого натхнення та плідної праці.

Юлія Хаматгораєва,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини автора 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print