Красиві, талановиті, розумні, креативні…

І це все про них – учасниць неймовірно цікавих сьогоднішніх «перегонів» за високе звання  «Міс Університет 2017». Традиційно це захоплююче дійство проходило в головній актовій залі БДПУ напередодні 8 Березня. Шанувальники краси, молодості, вишуканості та члени журі оцінювали аплодисментами та балами представниць всіх шести факультетів та економіко-гуманітарного коледжу БДПУ.

_DSC8877 _DSC8886 _DSC8891 _DSC8895

На початку урочистя чарівну половину університетського колективу із завтрашнім святом 8 Березня щиро здоровили перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко та голова профкому, депутат Бердянської міської ради, доцент БДПУ Віталій Лола.

_DSC8947 _DSC8986 _DSC8987 _DSC9009

Університетський конкурс краси – це не звичайне свято для вродливих університетських дівчат, яких у нас, звичайно, чимало, а особливе, серйозне дійство, на якому привертає до себе увагу лише найдостойніша з усіх семи конкурсанток.

_DSC9034 _DSC9053 DSC_0388 DSC_0428

Сьогоднішньому святу передувала важка та клопітка робота, що ввібрала в себе не один тиждень тренувань, величезну кількість затраченого часу, сил, енергії й нервів, звичайно. Але конкурсанткам це пішло на користь, адже якими чарівними, зворушливими, милими й красивими вони були на сцені!

DSCN3428 DSCN3434 DSCN3446 DSCN3448

Ми стали свідками чарівного дійства, в якому наше компетентне журі, можливо, зі деякими суперечками, але все ж таки прийняло рішення про неї – «найдостойнішу з усіх достойних» і оголосило:


почесне звання «Міс Університет 2017» виборола й корону   переможниці отримала – студентка 2 курсу економіко-гуманітарного коледжу БДПУ Наталія Авер`янова!

DSCN3451

Віце-міс стала – Лоліта Богуш, Міс Грація – Оксана Олійник, Міс Натхнення – Олександра Отришко, Міс Чарівність – Анастасія Єсіпова, Міс Привабливість – Тетяна Єфименко, Міс Глядацьких Симпатій – Альона Барат!

Усім учасницям конкурсу вручили почесні стрічки, що засвідчували їх перемогу в різних номінаціях. Без нагород та цінних подарунків, квітів, привітань і поцілунків не залишилася жодна з них…

 Вітаємо чарівну Наталію із заслуженою перемогою!

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі, Дар`ї Калюжної та редакції

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print