Креативний іспит

31 травня ц.р. в стінах малої актової зали БДПУ відбувся екзамен з дисципліни Основи сценарної роботи соціального педагога, під керівництвом старшого викладача Катерини Петровської, у нетрадиційній креативній формі. Студенти 403 групи спеціальності соціальна педагогіка Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти презентували мюзикл на новий лад «Білосніжка та сім гномів».

IMG_0343

Розгорнуте дійство лише ще раз практично продемонструвало, що театралізовані дійства і свята є ефективними формами виявлення творчої діяльності молоді, колективів, соціальних груп, а також засобами інтелектуального, емоційного, духовного й естетичного розвитку особистості. Саме тому у роботі соціального педагога важливе місце посідають як форми і методи роботи з різними соціальними групами, так і форми організації їх культурного дозвілля. Майбутні соціальні педагоги продемонстрували вміння роботи над сценарієм масового театралізованого заходу, знання методики організації культурно-дозвіллєвих заходів в соціумі.

Загалом, така нетрадиційна форма екзамену дістала лише позитивні відгуки студентів, надала можливість кожному продемонструвати не лише рівень теоретичних знань але і власні таланти.

Ольга Величко,
асистент кафедри
соціальної педагогіки ІСПКО

На фото: студенти 403 групи
спеціальності соціальна педагогіка ІСПКО
після оголошення результатів іспиту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print