Креативний workshop

На початку грудня студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» взяли участь у майстер-класі з креативного письма за методикою Loesje. Тренерами заходу виступили модератор кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA Олександр Манжула; тренерка з креативних методик, джокерка форум-театру, менеджерка проектів Алла Мельничук; к. пед. н., старший викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасія Тургенєва.

IMG_3912 IMG_3922

Loesje – це міжнародний рух небайдужих людей, яким подобається творчо підходити до різних проблем. Методика  Loesje дуже проста у використанні: збирається група, учасники обирають тему, далі всі разом тренують креативність та створюють унікальні постери. Надруковані постери потім розміщуються в публічних місцях, щоб якомога більше людей їх побачили. Це неймовірно цікавий метод, який вчить писати цікаво, змістовно та незвично.

Кращі роботи студентів розміщені на дошках оголошень міста. Когось «лаконічні послання на чорно-білих плакатах» змусять посміхнутися, когось засумувати, а для когось взагалі стануть поштовхом до розвитку. Але в усіх випадках вони привернуть вашу увагу, змусять замислитися, а саме в цьому й полягає головна ідея руху Loesje.

Катерина Петровська,
к. пед. н., доцент, завідувач кафедри
соціальної роботи та інклюзивної освіти
Анастасія Тургенєва,
к. пед. н., старший викладач кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print