Круглий стіл Канадського Інституту Українських Студій

27 червня у Львові відбувся круглий стіл «40 років Канадському Інституту Українських Студій: минуле, сучасне, майбутнє».

Круглий стіл, який організовано в рамках ASEEES-MAG Summer Convention (http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/06/26/liliya-grinevich-privitala-uchasnikiv-mizhnarodnogo-naukovogo-kongresu-aseees-mag/), став одним із серії заходів з відзначення ювілею цієї однієї з найавторитетніших закордонних наукових інституцій, сфокусованих на українознавчих дослідженнях.

IMG_7741

Під час круглого столу, модерованого Ольгою Андрієвською (Trent University, Canada) всі присутні мали можливість почути «живу історію» КІУСу з перших вуст, від його минулих очільників Френка Сисина та Зенона Когута, а також нинішнього директора КІУСу Володимира Кравченка. Ярослав Федорук ознайомив присутніх із досвідом перекладацької та видавничої діяльності КІУСу.

На круглому столі були присутні і науковці, чиї дослідження свого часу були фінансово підтримані КІУСом.

IMG_7743 IMG_7746

Зокрема, за підтримки Канадського Інституту Українських Студій вийшли книги професора БДПУ Вікторії Константінової «Селяни і місто: феномен сприйняття урбанізаційних процесів у селянській традиції (матеріали історико-археографічних експедицій Північним Приазов’ям)» та професора БДПУ Ігоря Лимана «Дослідники історії Південної України : біобібліографічний довідник. — Том 1».

Крім того, за підтримки КІУСу Ігорем Лиманом вже завершена підготовка другого тому видання «Дослідники історії Південної України : біобібліографічний довідник», публікація якого запланована на осінь цього року.

 "Університетське Слово"
(за матеріалами ІНДІ Історичної урбаністики)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print