Кубок – із «Сиропом», або жартівливі першоквітневі студентські витребеньки

    На традиційний  університетський першоквітневий Кубок гумору знову запросив нас 30 березня до головної актової зали кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, «патріарх» бердянського «кавеенівського» руху, засновник бердянської ліги КВК Олександр Голік! Сказати, що було весело, цікаво чи захоплююче, то майже нічого не сказати, бо овації та сміх не вщухали протягом двох годин.
   У весело-жартівливих змаганнях брали участь вісім команд: «ХУРМА» (факультет філології та соціальних комунікацій); «БАБА ГАЛЯ» (факультет фізичного виховання); «НА ДНІ» (факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти); «СОСІДЖЕС» (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, факультет фізичного виховання та факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв); «ЩИРІ ОДЕСЬКІ ГОПАРІ» (факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв); «АМІНЬ» (гуманітарно-економічний факультет та факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти); «СИРОП» (гуманітарно-економічний факультет); «ШОСЬ НОВЕ» (факультет філології та соціальних комунікацій).
   А їхні виступи за схемою: візитка, біатлон та музичний номер оцінювало журі у складі: Вікторія Ліпич – проректор з науково-педагогічної роботи університету; Віталій Лола – голова комітету профспілки БДПУ, депутат Бердянської міської ради; Костянтин Дадаєв – ветеран КВК Бердянська, директор фірми молочних продуктів «Браво»; Сергій Шевченко – редактор Бердянської ліги КВК, керівник команди КВК «Пюрешка» та  Степан Герилів – журналіст, редактор газети БДПУ «Університетське слово».

   За рішенням журі всі команди отримали Грамоти та призи від профспілкового комітету університету, а команда ГЕФ «Сироп»  стала цьогорічним володарем університетського Кубку гумору.

   Перш ніж запросити журі для оголошення веселих змагань, на сцену випурхнула зворушлива зграйка студентів, щоби привітати голову студентського самоврядування Дмитра Кіосова із уродинами…

_DSC4650 _DSC5167

_DSC4655 _DSC4663

_DSC4668 _DSC4818

_DSC4906 _DSC4954

_DSC5000 _DSC5051

_DSC5068 _DSC5107

_DSC5119 _DSC5125

_DSC5126 _DSC5139

_DSC5142 _DSC5160

«Університетське Слово»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print