Кубок «Ректора БДПУ» з волейболу залишився в Бердянську!

   Бердянський міський Палац спорту в черговий раз став місцем проведення Всеукраїнських змагань з волейболу «Кубок ректора БДПУ». Боротьбу за нагороди турніру вели команди з кількох регіонів України.

   Шість чоловічих команд з п'яти міст Києва, Запоріжжя, Енергодара, Маріуполя та Бердянська вийшли на старт дебютного турніру з волейболу – «Кубок ректора БДПУ». 28 і 29 квітня в міському Палаці спорту проходили захоплюючі поєдинки за право бути переможцем змагань.

   Стартував турнір в суботу, 28 квітня. В цей же день відбувся урочистий парад-відкриття змагань. Турнір проходив в два етапи: під час першого – команди провели ігри в двох підгрупах, а наступного дня визначилися переможці та призери кубка в фінальному турнірі.

   За підсумками двох днів цікавих спортивних баталій головний кубок за перше місце і звання переможців турніру завоювали волейболісти БДПУ! На другому місці – команда із Запоріжжя, а замкнули трійку призерів волейболісти з Енергодара.

Після завершення змагань кращі гравці і команди турніру отримали заслужені нагороди та призи з рук організаторів змагань.

1 5

3 2  

4  6

Сергій Гетьманенко

(за матеріалами та світлинами сайту: http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=47235)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print