Кубок – у наших!

Сьогодні зранку, на початку традиційної ректорської наради в конференц-залі БДПУ перший проектор, професор Ольга Гуренко тепло вітала із новою перемогою університетських волейболістів, про яку розповів керівник спортклубу Кирило Пономаренко (див. світлину).

Нагадаємо, що  недавно проходив волейбольний турнір «Кубок ректора ЗНУ», де боротьбу вели студентські команди з Запорізького регіону, серед яких були й студенти БДПУ.

Сім чоловічих команд із Запоріжжя, Вільнянська, Мелітополя, Чубарівки і Бердянська взяли участь в «Кубку ректора ЗНУ. У спортивному залі Запорізького національного університету проходили напружені поєдинки за головний приз змагань. За підсумками групового туру в матчі за головний приз змагань зустрілися команди БДПУ та ЗНУ. Головний матч турніру пройшов у цікавій боротьбі і завершився перемогою нашої команди (2:1).

Не залишилися без нагород  наші студенти і в індивідуальних номінаціях: «кращим блокуючим» був визнаний Олександр Ніколаєнко, а приз «кращого нападника» отримав Данило Мацухов.

0 1

2

3 4

«Університетське Слово»
Світлини редакції та з сайту: http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=49401  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print