Київські барви осені і джаз осінніх мрій

Творчу думку рухає мрія, наповнює життя сенсом, наближає до щастя. Та лише активний поступ до здійснення мрії спонукає людину розумово, фізично і духовно вдосконалюватись. Тож природним є бажання продемонструвати своє вміння та дізнатись – а на що спроможні інші, а що можна отримати від спілкування з ними, а яке враження можна залишити по собі, особливо коли ці «інші» є громадянами різних континентів світу. І дуже цікаво зіставити себе з людиною іноземної культури, мови, усвідомити своє місце у різнобарвному калейдоскопі мелодій, ритмів, пластичних рухів, національного одягу.

Саме таку нагоду отримали учасники народного інструментального ансамблю «Барвисті музики» Бердянського державного педагогічного університету, потрапивши на свято молодості, натхнення та великих сподівань під назвою XX Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2017». Цей захід з нагоди Міжнародного дня студента проводився з 21 по 22 листопада цього року у приміщенні Європейського університету (м. Київ). Творчі змагання колективів та виконавців вітчизняних навчальних закладів відбувались у жанрах розмовного, вокально-хорового та хореографічного мистецтва, а його номінантами, поруч з українськими студентами, були представники Індії, Китаю і країн Африки.

Виступи конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі у складі:

Вікторія Касьянова (голова журі) – доцент кафедри теорії і методики музичної освіти, хорового співу та диригування НПУ імені М.П.Драгоманова, заслужений діяч мистецтв України, нагороджена «Орденом святої великомучениці Варвари» за визначні особисті заслуги в церковній, благодійницькій, освітянській, культурній та інших сферах суспільної діяльності.

Євгенія Пі́рог – поетеса, письменниця, громадська діячка, засновниця творчого об’єднання «Всі мрії».

Едуард Абрашеков – хореограф-постановник, танцюрист міжнародного класу з бальних танців, керівник шоу-балету «Матадор».

У Києві до бердянських студентів, а це Ігор Дем’янець (гітара), Євген Крупін (барабан) та Ірина Петренко (вокал), приєднався випускник БДПУ, в минулому учасник ансамблю «Барвисті музики», а нині магістрант Національного університету імені Т.Г.Шевченка акордеоніст Микола Пісчанський. Партію контрабаса взяв на себе художній керівник гурту Павло Косенко.

У такому складі у жанрі «Авторська пісня» ансамбль постав перед журі з вокально-інструментальною композицією «Джаз осінніх мрій» (передивитись відео-кліп можна за наступним посиланням: https://youtu.be/zzs3xXkJoXc). Легкий інструментальний супровід, романтичний текст і чуттєве виконання вокальної партії зрушили серця глядацької аудиторії під час конкурсного огляду, і вже наступного дня «Барвисті музики» в якості лауреата І ступеня вітали своєю піснею з днем народження Едуарда Абрашекова, – одного з членів журі, – і для нього, і для всіх учасників гала-концерту, додаючи свою барву у розмаїття чудових музичних і поетичних творів, звучав джаз осінніх мрій.

Цікава і корисна поїздка відбулась завдяки сприянню зав. кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, доцента Олени Мартиненко, декана ФППОМ, професора Людмили Коваль і фінансовій підтримці ректора університету, професора Ігоря Богданова, якому учасники колективу висловлюють щиру подяку.

01 Барви осені 02 Барви осені

03 Барви осені 04 Барви осені

05 Барви осені

 

Павло Косенко,

доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, художній керівник народного інструментального ансамблю «Барвисті музики»

Світлини автора

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print