Київський Форум «РІК РЕФОРМАЦІЇ: ПОЧАТОК» дає надію, кличе до змін!

Неймовірно щаслива, що знову мала змогу бути з командою, яка змінює Україну на краще. Громадянський рух «Всі разом!» на чолі з  Русланом Кухарчуком організували Форум «РІК РЕФОРМАЦІЇ: ПОЧАТОК». Стратегічна подія у столичному готелі «Україна» зібрала найкращих спікерів та учасників, серед яких – громадські діячі, науковці, журналісти, юристи, підприємці, педагоги. Спікерами стали британські правозахисники, українські парламентарі та профільні спеціалісти у ключових сферах. Форум проходив у рамках національної кампанії розвитку лідерів та управлінців. Близько 150 учасників об’єдналися для суспільних та державних перетворень на основі Біблійних принципів. Захід тривав два дні: 26 і 27 січня й охопив 7 ключових тем: сім’я, освіта, медіа, культура, політика, бізнес, громада.

IMG_7530

Спеціально на Форум завітали гості з Великої Британії – Андреа Вільямс, засновниця Christian Concern та Пол Даймонд, адвокат-барістер, провідний спеціаліст Christian Legal Center для того, щоб підтримати Україну в християнських цінностях, поділитися досвідом своєї країни, і головне – надихнути до дій та перетворень.

Володимир Мєдвєдєв Пол Даймонд

Перший день форуму було присвячено сферам політики, громад та медіа. Андреа Вільямс розповіла про вражаючі речі, які у Великій Британії, на жаль, вже є усталеними: «Є нонсенсом, що у християнській Великій Британії, переслідують християн. Після того, як у країні дозволили на офіційному рівні гомосексуальні шлюби, суспільство зіштовхнулося з проблемою того, що діти у 5-6 річному віці бажають змінити стать; тепер вважається дискримінацією проти гомосексуалістів думка того, що шлюб має бути між чоловіком та жінкою; до школи всі діти ходять в однаковій формі для того, аби не виділяти їх за статтю; найкращим подарунком на день народження 14 літнього хлопчика від батьків став жіночий гормон – вживаючи його, він буде перетворюватися на дівчинку». Андреа наголосила, що часу мало і не можна такого допустити в Україні, саме тому до суспільства треба доносити такі речі, як християнство, Ісус і той спосіб життя, який він пропонує.

Віктор Андрусів Андреа Вільямс Вячеслав Демян Руслан Кухарчук

Про справи в Україні дізнавалися від українських народних депутатів. Ганна Гопко, голова комітету Верховної Ради у закордонних справах,  розповідала про міжнародні відносини України, а також про те, як зберегти християнську ідентичність та національні інтереси на міжнародній арені. Наступним був спіч Миколи Княжицького, голови Комітету з питань культури та духовності. Він розповів про те, яким чином захищаються права християн, та як треба діяти, коли на них посягають. Про роль християнської демократії у процесі державотворення говорив виконавчий директор Українського інституту майбутнього, Віктор Андрусів.

Тему медіа розкрив В’ячеслав Дем’ян, генеральний директор Медіа групи «Надія». Спікер розповів про роль Реформації Мартіна Лютера та вплив цієї події на журналістику, зазначив у чому особливості кожного покоління і наголосив на тому, що якісний контент може бути лише за умов комунікації між поколіннями.

Наступного дня Форуму говорили на тему сім’ї. Руслан Кухарчук розкрив проблему українського суспільства в рамках сімейного інституту. Андреа Вільямс ділилася успіхами та поразками просімейного руху Великої Британії, а Пол Даймонд говорив про захист християнських цінностей в Центральній та Східній Європі, а також за її межами.

Олена Львова, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, розповіла про проблеми прав між батьками й дітьми. А з темою «Традиційна сім’я: світоглядні, біотехнологічні та біомедичні виклики» виступив Володимир Мєдвєдєв, доцент кафедри нейрохірургії Національного медичного університету ім. О. Богомольця. Володимир розповів про те, як люди зловживають науковими досягненнями – клонування та сурогатне материнство, до чого це призводить, та як правильно, з користю використовувати біотехнологічні новинки.

Форум «РІК РЕФОРМАЦІЇ: ПОЧАТОК» завершився підбиттям підсумків та активним обговоренням подальших планів на майбутнє.

Яна Ємченко,
студентка-журналістка
ФФСК БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print