Ласкаво просимо у світ психології!

Вже майже чотири місяці минуло з урочистої посвяти першокурсників у студенти БДПУ. Багато вони пережили за цей короткий термін: перші лекції, та практичні, Дебют першокурсника, День студента, перший залік, попереду – зимова сесія. Та незвичайним дійством в цьому нескінченному переліку студентського буття для першокурсників напряму підготовки 6.030103 Практична психологія стала посвята їх в Психологи, яку традиційно організовує кафедра психології на чолі з її завідувачем Оленою Горецькою.

4

Кожна хвилина свята була насичена щирими емоціями та мала психологічне забарвлення. Так, викладачі кафедри психології малювали портрет сучасного психолога, в якому в символічній формі відображено багатогранність його особистості. Присутні мали змогу ще раз переконатися, що Психолог – це неповторна гармонійна високоінтелектуальна емпатійна Особистість.

У першокурсників – майбутніх практичних психологів – завдання було не легшим. Адже для того, щоб презентувати себе як психолога, потрібно не лише любити обрану професію, а й бачити в ній себе, відчувати всім серцем бажання допомагати іншим. Емоційна авторська пісня 13 групи та експресивна сценічна постановка 14 групи довели, що ці студенти готові з гордістю нести почесне звання – Психолог.

1 5 6

Привітати першокурсників з цією важливою подією прийшли студенти-психологи старших курсів: Дар’я Кулиничева, Тетяна Фоменко, Артем Савін та Павло Євсєєв (2 курс), Тетяна Афанасьєва та Анастасія Конюшенко (3 курс), Дар’я Шатіло (6 курс), які поділилися з новенькими секретами студентського життя.

Підтримати своїх вихованців прийшли куратори – Тетяна Малихіна та Наталя Сердюк, які отримали від студентів авторські подарунки ручної роботи.

2

Честь зачитувати клятву психолога цього року була надана Богдану Романько та Катерині Силці, а фінальну пісню «Все залежить тільки від нас» виконала Альона Зурнаджи.

Першокурсники з гідністю виконали всі поставлені перед ними завдання й довели, що вони готові бути Психологами! В підтвердження цього факту студенти отримали нагрудні значки «Я – психолог», які, сподіваємося, принесуть їм вдачу у професійній діяльності та подарують незабутні враження під час навчання в БДПУ.

3

Окрему подяку хочемо висловити заступнику директора ІППОМ Ользі Поповій за чудові побажання на майбутнє, голові профспілки Віталію Лолі за солодкі привітання, студентам-старшокурсникам Діані Філіп’євій, Єгору Абрашкіну та Владиславу Куцу за активну участь у підготовці та проведенні свята.

Бажаємо Вам, шановні психологи-початківці, навчитися зцілювати всі душевні проблеми людей, самим – не сумувати, частіше посміхатися, жити щасливо! Ласкаво просимо у світ психології!

Марина Богдан,
старший лаборант кафедри психології
Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Фото Ольги Медведєвої,
студентки 2 курсу
Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!