Логопеди на практиці – радість дітям

4

Підтримуючи традиції плідної багаторічної співпраці з БДПУ, директор КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» БМР Валентина Русінова, учитель-логопед Олена Кіосова та інші працівники закладу охоче приймають на практику студентів спеціальності «Корекційна освіта», допомагаючи закріплювати навички корекційно-реабілітаційної роботи з дітьми з особливими потребами. Під час проходження практики студенти проводять індивідуальні та підгрупові корекційно-виховні заняття з вихованцями Центру, допомагають у проведенні всіх режимних моментів, беруть участь в організації свят для дітей та їх батьків тощо (див. світлини).

1 2 3

Так, 11 грудня ц. р., студенти 4 курсу Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ провели заліковий захід для дітей Центру. Інсценування практикантами-логопедами повчальної історії Самуїла Маршака про примхливе мишеня подарувало вихованцям Центру піднесений настрій та радісні усмішки на обличчях.

Колектив кафедри прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *