Логопункт запрошує!

Результати проведеної восени минулого року діагностики мовленнєвого розвитку вихованців дошкільних навчальних закладів Бердянська засвідчили зростання кількості дітей із мовленнєвими порушеннями в місті в порівнянні з минулими роками. Причинами того є складна екологічна ситуація, низький рівень матеріального добробуту населення, неукомплектованість освітніх закладів учителями-логопедами, дефектологами тощо. У зв'язку з цим постало питання розширення сфери надання логопедичних послуг у місті.  

Изображение 489

З ініціативи студентів-логопедів та викладачів кафедри прикладної психології та логопедії на базі Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ з лютого 2016 р. розпочав свою роботу консультативний логопедичний пункт за такими напрямами роботи: діагностування порушень мовлення та надання рекомендацій щодо їх усунення; проведення індивідуальних занять з корекції звуковимови; проведення практичних семінарів для батьків щодо питань організації логопедичної допомоги вдома.

Важливо пам’ятати, що саме в дошкільному вiцi мовлення дитини розвивається найбільш інтенсивно, і тому цей вік є сприятливим для корекції порушень звуковимови. Коли мовленнєві дефекти виправляються вже в школі, логопедична робота може бути більш складною та довготривалою.

Шановні батьки, якщо Ви помітили у мовленні Вашої дитини певні порушення, запрошуємо на консультації до нашого логопункту.

Попередній запис за телефоном: (061-53) 7-22-88, Марина Юріївна (старший лаборант кафедри прикладної психології та логопедії).

Адреса: вул. Горького, 19, аудиторія 507.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри прикладної
психології та логопедії на базі ІСПКО БДПУ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print