Лола й університет – єдині!

Сьогодні, другого березня, у Бердянському державному педагогічному університеті відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації, першочерговою метою якої було: звіт голови комітету профспілки Віталія Лоли, ревізійної комісії, обрання голови профспілкового комітету на новий термін…

Після більш як півгодинного змістовного звіту Віталія Григоровича багато хто брав слово (декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк, завідувач кафедри музичного виховання Ірина Дубінець, студентка Тетяна Курусь та інші), і кожен з виступаючих не втомлявся перераховувати заслуги й внесок Віталія Лоли в життя університету. «Лола й університет – єдині!», «Він – взірець у всьому!», – говорили про нього у своїх промовах Степан Герилів – головний редактор «Університетського Слова» та Вікторія Зарва – ректор БДПУ. Безсумнівно, у відданості своїй роботі Віталію Григоровичу немає рівних. «Він приходить на роботу раніше мене – О сьомій!?.», – посміхаючись, говорила Вікторія Анатоліївна, – принциповий і працелюбний – таким є наш Віталій Григорович!».

Немало позитивних моментів щодо минулої роботи профспілкової організації БДПУ на чолі з В. Г. Лолою було й у виступі голови обкому профспілки працівників освіти і науки України Надії Гринь, яка на завершення конференції вручила університетським профспілковим активістам Почесні Грамоти обкому.

На посаду голови профспілкового комітету потрібна цілеспрямована, працьовита й повністю віддана цій нелегкій роботі людина, і в нашому університеті така була й є! Із загальної кількості делегатів конференції (202) з`явилося – 194, кожний з яких віддав свій голос за Віталія Григоровича Лолу, як нового-старого очільника комітету профспілки БДПУ. Делегати конференції щиро вітали його гучними аплодисментами. Залишається побажати здоров`я, сил і наснаги нашому незамінному Віталію Григоровичу на нелегкому профспілковому поприщі.

Аліна Голованова,
студентка-практикантка
«Університетського Слова»

Світлини редакції
та Олександра Лазукіна
(Студентський Клуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print