Майстер-клас для майбутніх художників

У рамках проведення тижня початкової освіти 27 квітня ц. р. старший викладач  Тетяна Володько провела майстер-клас з олійного живопису для учнів 3-Г класу ЗОШ №16 (учитель –  І. О. Андрєєва). Майстер-клас проходив у 309 аудиторії 5-б корпусу БДПУ, в якій експонуються творчі доробки студентів, які навчаються на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв за спеціальністю «Початкова освіта» та здобувають спеціалізацію «Образотворче мистецтво».

_DSC0667 _DSC0677 _DSC0742

Учні пригадали свої знання з видів образотворчого мистецтва та кольорознавства; разом із викладачем підготували фарби на палітрі для написання картини, а майстриня показала особливості змішування олійних фарб та нанесення їх на полотно. Допомагали маленьким митцям студенти 5 курсу Ірина Скиба, Руслана Остапенко (викладач гуртка образотворчого мистецтва центру дитячої та юнацької творчості Бердянська) та Юлія Шапошник – викладач Приморської дитячої художньої школи.

_DSC0814

Діти спільними зусиллями, із задоволенням намалювали картину, яка буде прикрашати їхню класну кімнату та нагадувати про цікаву подорож у мистецтво живопису.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри початкової освіти)
Світлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print