Майстер-клас у Художньому музеї імені І. Бродського

Одне з найважливіших завдань національного виховання підростаючого покоління – це формування почуття приналежності до свого народу, його традицій, мистецтва, Національне виховання починається з маминої колискової, батьківського слова, бабусиної казки, потім знаходить своє продовження в ознайомленні з творами народного мистецтва, в яких закладені життєва мудрість предків, загальнолюдські цінності. Одним із незвичайних рукотворних виробів є знана в усьому світі українська писанка – оберіг нашого народу. На передодні Великодніх свят студенти 2 курсу  напряму підготовки «Дошкільна освіта» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти взяли участь у незвичайному майстер-класі «Диво- писанка», який проходив у Художньому музеї імені І. Бродського.

1 2 3 4

Науковий співробітник музею А. А. Криванова розповіла про символи, особливості побудови композиції на писанках, відкрила секрети розпису писанок воском і продемонструвала найбільш відомі прийоми їх оздоблення. Участь у  таких майстер-класах є дуже корисною для майбутніх педагогів, оскільки надає їм можливості залучитися до духовної скарбниці українського народу,  поєднати свої теоретичні знання з курсу «Декоративно-прикладне мистецтво як засіб виховання дошкільників» та «Художня праця»  з практичною діяльністю, розкрити свої творчі здібності, які необхідні у роботі з дітьми і навчитися створювати оригінальні вироби своїми руками.  Організувала цю зустріч доцент кафедри дошкільної освіти Т. Л. Єськова.

Тетяна Єськова,
доцент кафедри дошкільної освіти
Світлини Валерії Тютюнник,
студентки 2 курсу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *