Майстри інклюзивної освіти

   Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ Олена Ревуцька та Євгенія Линдіна брали участь у циклі методичних об’єднань вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Бердянська за темами: «Інклюзія – актуальна проблема сучасності», «Робота в інклюзивному просторі з дітьми, які мають мовленнєві порушення» та «Інклюзивна освіта в ДНЗ – напрямки втілення».

У своїх доповідях вони висвітлили такі аспекти проблеми: «Теоретичні та методичні аспекти організації навчально-виховного процесу в умовах інклюзивної освіти», «Інклюзія. Спілкування – загальні правила етикету», «Профілактика мовних порушень», «Обов’язки та діяльність асистент вихователя в інклюзивній групі ДНЗ», «Взаємодія працівників ДНЗ з батьками у системі інклюзивної освіти».

DSC_0680

Цих же викладачів було запрошено з доповідями до Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів Комиш-Зорянської селищної ради на районний семінар заступників директорів шкіл з НВР за темою «Інклюзивна освіта: різні можливості – рівні права».

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами факультету)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print